Rozlosování Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk. A Vodňany - 2017

1. kolo 05.09.2017 09:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 09:00
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
TJ Tlučná z.s. (8)
0 : 3 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 09:00
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
2 : 0 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 09:00
FK Junior Strakonice z.s. (4)
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
2 : 1 (PK:0:0) Areál Na Křemelce zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 09:00
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
0 : 0 (PK:0:0) VŠZ zápis neuzavřen
detail zápasu

2. kolo 05.09.2017 09:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 09:30
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
0 : 0 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva zápis neuzavřen
detail zápasu
05.09.2017 09:30
TJ Tlučná z.s. (8)
FK Junior Strakonice z.s. (4)
0 : 5 (PK:0:0) Tlučná zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 09:30
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
3 : 0 (PK:0:0) Křemže zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 09:30
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
0 : 5 (PK:0:0) Touškov zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 05.09.2017 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 10:00
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
0 : 7 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 10:00
FK Junior Strakonice z.s. (4)
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
4 : 0 (PK:0:0) Areál Na Křemelce zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 10:00
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
TJ Tlučná z.s. (8)
0 : 0 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 10:00
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
2 : 0 (PK:0:0) Horažďovice zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 05.09.2017 10:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 10:30
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
0 : 0 (PK:0:0) VŠZ zápis neuzavřen
detail zápasu
05.09.2017 10:30
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
FK Junior Strakonice z.s. (4)
1 : 1 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 10:30
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
1 : 0 (PK:0:0) Křemže zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 10:30
TJ Tlučná z.s. (8)
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
0 : 0 (PK:0:0) Tlučná zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 05.09.2017 11:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 11:00
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
TJ Tlučná z.s. (8)
3 : 0 (PK:0:0) Touškov zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 11:00
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
0 : 3 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 11:00
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
1 : 1 (PK:0:0) Horažďovice zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 11:00
FK Junior Strakonice z.s. (4)
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
0 : 0 (PK:0:0) Areál Na Křemelce zápis neuzavřen
detail zápasu

6. kolo 05.09.2017 11:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 11:30
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
8 : 0 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 11:30
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
0 : 0 (PK:0:0) VŠZ zápis neuzavřen
detail zápasu
05.09.2017 11:30
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
0 : 0 (PK:0:0) Křemže zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 11:30
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
FK Junior Strakonice z.s. (4)
0 : 7 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 05.09.2017 12:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 12:00
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
0 : 4 (PK:0:0) Touškov zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 12:00
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
3 : 0 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 12:00
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
0 : 0 (PK:0:0) Horažďovice zápis neuzavřen
detail zápasu
05.09.2017 12:00
TJ Tlučná z.s. (8)
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
0 : 2 (PK:0:0) Tlučná zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 05.09.2017 12:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 12:30
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
TJ Tlučná z.s. (8)
3 : 0 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 12:30
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
0 : 0 (PK:0:0) VŠZ zápis neuzavřen
detail zápasu
05.09.2017 12:30
FK Junior Strakonice z.s. (4)
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. (5)
0 : 0 (PK:0:0) Areál Na Křemelce zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 12:30
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
0 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 05.09.2017 13:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2017 13:00
SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s. (9)
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. (1)
0 : 1 (PK:0:0) Křemže zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 13:00
TJ Sokol Město Touškov z.s. (7)
Fotbalový klub VODŇANY, z.s. (3)
1 : 2 (PK:0:0) Touškov zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2017 13:00
TJ Tlučná z.s. (8)
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s. (2)
0 : 0 (PK:0:0) Tlučná zápis neuzavřen
detail zápasu
05.09.2017 13:00
Fotbalový klub Horažďovice, z.s. (6)
FK Junior Strakonice z.s. (4)
0 : 4 (PK:0:0) Horažďovice zápis uzavřen
detail zápasu