Rozlosování I.A třída mužů - sk."A" - 2017

2. kolo 20.08.2017 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.08.2017 10:00
Bavorovice (9)
Vacov (7)
3 : 2 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
19.08.2017 15:00
Vimperk (1)
VODŇANY (2)
2 : 3 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
19.08.2017 17:00
Větřní (10)
Velešín (6)
3 : 4 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
19.08.2017 17:00
Planá u ČB (14)
Týn.Vlt. (8)
2 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
19.08.2017 17:00
Blatná (13)
Sedlec (3)
1 : 2 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
20.08.2017 14:00
Prachatice (12)
Slavia ČB (4)
1 : 2 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
20.08.2017 17:00
Junior Str. (11)
Loko ČB (5)
3 : 1 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 27.08.2017 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.08.2017 10:00
Sedlec (3)
Vimperk (1)
4 : 3 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
26.08.2017 10:15
Loko ČB (5)
Prachatice (12)
2 : 2 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
26.08.2017 17:00
Velešín (6)
Junior Str. (11)
1 : 5 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
26.08.2017 17:00
Slavia ČB (4)
Blatná (13)
2 : 1 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
26.08.2017 17:00
Týn.Vlt. (8)
Bavorovice (9)
5 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
26.08.2017 17:00
VODŇANY (2)
Planá u ČB (14)
2 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
27.08.2017 17:00
Vacov (7)
Větřní (10)
3 : 0 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 03.09.2017 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.09.2017 15:00
Vimperk (1)
Slavia ČB (4)
2 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
02.09.2017 17:00
Větřní (10)
Týn.Vlt. (8)
3 : 1 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
02.09.2017 17:00
VODŇANY (2)
Sedlec (3)
6 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
02.09.2017 17:00
Blatná (13)
Loko ČB (5)
3 : 2 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
02.09.2017 17:00
Planá u ČB (14)
Bavorovice (9)
0 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 14:00
Prachatice (12)
Velešín (6)
6 : 0 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 17:00
Junior Str. (11)
Vacov (7)
1 : 1 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 10.09.2017 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.09.2017 10:00
Bavorovice (9)
Větřní (10)
4 : 2 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2017 10:00
Sedlec (3)
Planá u ČB (14)
3 : 1 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2017 10:15
Loko ČB (5)
Vimperk (1)
1 : 3 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2017 17:00
Velešín (6)
Blatná (13)
4 : 8 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2017 17:00
Slavia ČB (4)
VODŇANY (2)
4 : 2 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2017 17:00
Týn.Vlt. (8)
Junior Str. (11)
2 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2017 17:00
Vacov (7)
Prachatice (12)
2 : 2 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 17.09.2017 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.09.2017 10:00
Sedlec (3)
Slavia ČB (4)
1 : 2 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
16.09.2017 15:00
Vimperk (1)
Velešín (6)
4 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
16.09.2017 16:30
VODŇANY (2)
Loko ČB (5)
0 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
16.09.2017 16:30
Planá u ČB (14)
Větřní (10)
3 : 0 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
16.09.2017 16:30
Blatná (13)
Vacov (7)
4 : 1 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 14:30
Prachatice (12)
Týn.Vlt. (8)
0 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 16:30
Junior Str. (11)
Bavorovice (9)
2 : 0 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 24.09.2017 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.09.2017 10:00
Bavorovice (9)
Prachatice (12)
3 : 1 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2017 10:15
Loko ČB (5)
Sedlec (3)
3 : 0 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2017 16:30
Slavia ČB (4)
Planá u ČB (14)
1 : 0 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2017 16:30
Týn.Vlt. (8)
Blatná (13)
1 : 2 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2017 16:30
Velešín (6)
VODŇANY (2)
2 : 3 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2017 16:30
Větřní (10)
Junior Str. (11)
3 : 1 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 16:30
Vacov (7)
Vimperk (1)
2 : 1 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

1. kolo 28.09.2017 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.09.2017 10:00
Vimperk (1)
Planá u ČB (14)
1 : 1 (PK:0:0) Vimperk doh. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2017 10:00
Sedlec (3)
Prachatice (12)
1 : 4 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2017 16:30
VODŇANY (2)
Blatná (13)
2 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2017 16:30
Vacov (7)
Týn.Vlt. (8)
2 : 0 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2017 16:30
Slavia ČB (4)
Junior Str. (11)
0 : 1 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2017 16:30
Velešín (6)
Bavorovice (9)
2 : 10 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2017 16:30
Loko ČB (5)
Větřní (10)
2 : 0 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva čas upr.STK zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 01.10.2017 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.09.2017 10:00
Sedlec (3)
Velešín (6)
11 : 1 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
30.09.2017 15:00
Vimperk (1)
Týn.Vlt. (8)
3 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
30.09.2017 16:00
VODŇANY (2)
Vacov (7)
7 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
30.09.2017 16:00
Slavia ČB (4)
Loko ČB (5)
3 : 1 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
30.09.2017 16:00
Blatná (13)
Bavorovice (9)
0 : 0 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 10:00
Prachatice (12)
Větřní (10)
7 : 0 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 16:00
Junior Str. (11)
Planá u ČB (14)
1 : 3 (PK:0:0) Areál Na Křemelce zm. poř. schv. zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 08.10.2017 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.10.2017 10:00
Bavorovice (9)
Vimperk (1)
2 : 1 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
07.10.2017 10:15
Loko ČB (5)
Planá u ČB (14)
0 : 1 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
07.10.2017 16:00
Větřní (10)
Blatná (13)
4 : 2 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
07.10.2017 16:00
Velešín (6)
Slavia ČB (4)
0 : 1 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
07.10.2017 16:00
Týn.Vlt. (8)
VODŇANY (2)
3 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 16:00
Vacov (7)
Sedlec (3)
1 : 0 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 16:00
Junior Str. (11)
Prachatice (12)
2 : 0 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

10. kolo 15.10.2017 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.10.2017 10:00
Sedlec (3)
Týn.Vlt. (8)
0 : 4 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
14.10.2017 10:15
Loko ČB (5)
Velešín (6)
2 : 0 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
14.10.2017 15:00
Vimperk (1)
Větřní (10)
0 : 2 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
14.10.2017 15:30
VODŇANY (2)
Bavorovice (9)
0 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
14.10.2017 15:30
Slavia ČB (4)
Vacov (7)
4 : 1 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
14.10.2017 15:30
Blatná (13)
Junior Str. (11)
2 : 1 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
14.10.2017 15:30
Planá u ČB (14)
Prachatice (12)
2 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu

11. kolo 22.10.2017 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.10.2017 10:00
Bavorovice (9)
Sedlec (3)
6 : 0 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2017 15:30
Prachatice (12)
Blatná (13)
3 : 0 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2017 15:30
Vacov (7)
Loko ČB (5)
1 : 3 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2017 15:30
Týn.Vlt. (8)
Slavia ČB (4)
1 : 0 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2017 15:30
Velešín (6)
Planá u ČB (14)
1 : 2 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2017 15:30
Větřní (10)
VODŇANY (2)
4 : 2 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 15:30
Junior Str. (11)
Vimperk (1)
1 : 3 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

12. kolo 29.10.2017 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.10.2017 10:00
Sedlec (3)
Větřní (10)
2 : 6 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2017 10:15
Loko ČB (5)
Týn.Vlt. (8)
2 : 3 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2017 14:30
Slavia ČB (4)
Bavorovice (9)
2 : 2 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2017 14:30
Velešín (6)
Vacov (7)
1 : 5 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2017 14:30
VODŇANY (2)
Junior Str. (11)
2 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2017 14:30
Vimperk (1)
Prachatice (12)
1 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2017 14:30
Planá u ČB (14)
Blatná (13)
0 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu

13. kolo 05.11.2017 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.11.2017 10:00
Vacov (7)
Planá u ČB (14)
2 : 2 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
04.11.2017 10:00
Bavorovice (9)
Loko ČB (5)
2 : 0 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
04.11.2017 14:00
Týn.Vlt. (8)
Velešín (6)
4 : 2 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
04.11.2017 14:00
Větřní (10)
Slavia ČB (4)
2 : 3 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
04.11.2017 14:00
Blatná (13)
Vimperk (1)
2 : 2 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
05.11.2017 14:00
Prachatice (12)
VODŇANY (2)
2 : 3 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
05.11.2017 14:00
Junior Str. (11)
Sedlec (3)
2 : 2 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

14. kolo 12.11.2017 13:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
11.11.2017 10:00
Bavorovice (9)
Velešín (6)
3 : 1 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
11.11.2017 10:00
Junior Str. (11)
Slavia ČB (4)
5 : 2 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
11.11.2017 10:00
Prachatice (12)
Sedlec (3)
2 : 0 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
11.11.2017 13:30
Blatná (13)
VODŇANY (2)
0 : 5 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
11.11.2017 13:30
Planá u ČB (14)
Vimperk (1)
2 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
11.11.2017 13:30
Větřní (10)
Loko ČB (5)
3 : 2 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
11.11.2017 13:30
Týn.Vlt. (8)
Vacov (7)
2 : 0 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu

15. kolo 01.04.2018 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
31.03.2018 10:15
Loko ČB (5)
Junior Str. (11)
2 : 3 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
31.03.2018 12:30
Sedlec (3)
Blatná (13)
0 : 2 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
31.03.2018 16:00
Slavia ČB (4)
Prachatice (12)
1 : 4 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
31.03.2018 16:00
Týn.Vlt. (8)
Planá u ČB (14)
4 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
31.03.2018 16:00
Velešín (6)
Větřní (10)
3 : 0 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
31.03.2018 16:00
VODŇANY (2)
Vimperk (1)
3 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
01.04.2018 16:00
Vacov (7)
Bavorovice (9)
1 : 1 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

16. kolo 08.04.2018 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.04.2018 15:00
Vimperk (1)
Sedlec (3)
2 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
07.04.2018 16:00
Bavorovice (9)
Týn.Vlt. (8)
1 : 3 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
07.04.2018 16:30
Větřní (10)
Vacov (7)
4 : 2 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou Větřní zápis uzavřen
detail zápasu
07.04.2018 16:30
Blatná (13)
Slavia ČB (4)
3 : 0 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
07.04.2018 16:30
Planá u ČB (14)
VODŇANY (2)
0 : 0 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
08.04.2018 10:00
Prachatice (12)
Loko ČB (5)
1 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
08.04.2018 16:30
Junior Str. (11)
Velešín (6)
1 : 0 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

17. kolo 15.04.2018 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.04.2018 10:00
Bavorovice (9)
Planá u ČB (14)
2 : 3 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2018 10:15
Loko ČB (5)
Blatná (13)
0 : 5 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2018 13:00
Sedlec (3)
VODŇANY (2)
2 : 1 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2018 16:30
Slavia ČB (4)
Vimperk (1)
4 : 0 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2018 16:30
Týn.Vlt. (8)
Větřní (10)
4 : 0 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2018 16:30
Velešín (6)
Prachatice (12)
1 : 0 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 16:30
Vacov (7)
Junior Str. (11)
1 : 1 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

18. kolo 22.04.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.04.2018 10:00
Prachatice (12)
Vacov (7)
5 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
21.04.2018 15:00
Vimperk (1)
Loko ČB (5)
2 : 2 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
21.04.2018 17:00
VODŇANY (2)
Slavia ČB (4)
5 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
21.04.2018 17:00
Větřní (10)
Bavorovice (9)
0 : 2 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou Větřní zápis uzavřen
detail zápasu
21.04.2018 17:00
Blatná (13)
Velešín (6)
4 : 0 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
22.04.2018 15:00
Planá u ČB (14)
Sedlec (3)
1 : 0 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
22.04.2018 17:00
Junior Str. (11)
Týn.Vlt. (8)
2 : 1 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

19. kolo 29.04.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.04.2018 10:00
Bavorovice (9)
Junior Str. (11)
0 : 0 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2018 10:15
Loko ČB (5)
VODŇANY (2)
0 : 1 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2018 17:00
Slavia ČB (4)
Sedlec (3)
1 : 0 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2018 17:00
Větřní (10)
Planá u ČB (14)
2 : 4 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou Větřní zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2018 17:00
Týn.Vlt. (8)
Prachatice (12)
1 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2018 17:00
Velešín (6)
Vimperk (1)
1 : 3 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2018 17:00
Vacov (7)
Blatná (13)
1 : 3 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

20. kolo 06.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.05.2018 10:00
Prachatice (12)
Bavorovice (9)
6 : 0 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2018 13:30
Sedlec (3)
Loko ČB (5)
1 : 3 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2018 15:00
Vimperk (1)
Vacov (7)
2 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2018 17:00
VODŇANY (2)
Velešín (6)
3 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2018 17:00
Planá u ČB (14)
Slavia ČB (4)
1 : 3 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2018 17:00
Blatná (13)
Týn.Vlt. (8)
2 : 2 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 17:00
Junior Str. (11)
Větřní (10)
2 : 1 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

21. kolo 13.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.05.2018 10:00
Bavorovice (9)
Blatná (13)
3 : 2 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2018 10:15
Loko ČB (5)
Slavia ČB (4)
4 : 0 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2018 17:00
Vacov (7)
VODŇANY (2)
2 : 6 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2018 17:00
Velešín (6)
Sedlec (3)
3 : 2 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2018 17:00
Týn.Vlt. (8)
Vimperk (1)
0 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2018 17:00
Větřní (10)
Prachatice (12)
3 : 3 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou Větřní zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2018 17:00
Planá u ČB (14)
Junior Str. (11)
4 : 1 (PK:0:0) Planá změna poř. zápis uzavřen
detail zápasu

22. kolo 20.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.05.2018 13:30
Sedlec (3)
Vacov (7)
1 : 3 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
19.05.2018 15:00
Vimperk (1)
Bavorovice (9)
2 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
19.05.2018 17:00
VODŇANY (2)
Týn.Vlt. (8)
1 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
19.05.2018 17:00
Slavia ČB (4)
Velešín (6)
3 : 5 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
19.05.2018 17:00
Planá u ČB (14)
Loko ČB (5)
4 : 3 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
19.05.2018 17:00
Blatná (13)
Větřní (10)
5 : 0 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 10:00
Prachatice (12)
Junior Str. (11)
2 : 3 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

23. kolo 27.05.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.05.2018 10:00
Bavorovice (9)
VODŇANY (2)
3 : 2 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
26.05.2018 17:00
Větřní (10)
Vimperk (1)
3 : 1 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou zápis uzavřen
detail zápasu
26.05.2018 17:00
Týn.Vlt. (8)
Sedlec (3)
12 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
26.05.2018 17:00
Velešín (6)
Loko ČB (5)
3 : 6 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 10:00
Prachatice (12)
Planá u ČB (14)
3 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 17:00
Junior Str. (11)
Blatná (13)
3 : 4 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 17:00
Vacov (7)
Slavia ČB (4)
0 : 5 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

24. kolo 03.06.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.06.2018 10:15
Loko ČB (5)
Vacov (7)
3 : 1 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
02.06.2018 13:30
Sedlec (3)
Bavorovice (9)
0 : 1 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
02.06.2018 15:00
Vimperk (1)
Junior Str. (11)
1 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
02.06.2018 17:00
VODŇANY (2)
Větřní (10)
3 : 4 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
02.06.2018 17:00
Slavia ČB (4)
Týn.Vlt. (8)
2 : 1 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
02.06.2018 17:00
Planá u ČB (14)
Velešín (6)
0 : 3 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 16:00
Blatná (13)
Prachatice (12)
1 : 1 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

25. kolo 10.06.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.06.2018 10:00
Bavorovice (9)
Slavia ČB (4)
2 : 0 (PK:0:0) Bavorovice zápis uzavřen
detail zápasu
09.06.2018 17:00
Týn.Vlt. (8)
Loko ČB (5)
1 : 1 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
09.06.2018 17:00
Větřní (10)
Sedlec (3)
7 : 2 (PK:0:0) Lipno nad Vltavou Větřní zápis uzavřen
detail zápasu
09.06.2018 17:00
Blatná (13)
Planá u ČB (14)
4 : 1 (PK:0:0) Blatná ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 10:00
Prachatice (12)
Vimperk (1)
2 : 3 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 17:00
Junior Str. (11)
VODŇANY (2)
4 : 2 (PK:0:0) Areál Na Křemelce ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 17:00
Vacov (7)
Velešín (6)
3 : 3 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

26. kolo 17.06.2018 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.06.2018 10:00
Vimperk (1)
Blatná (13)
1 : 2 (PK:0:0) Vimperk term. nařízen zápis uzavřen
detail zápasu
16.06.2018 10:00
Loko ČB (5)
Bavorovice (9)
2 : 2 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva term. nařízen zápis uzavřen
detail zápasu
16.06.2018 13:30
Sedlec (3)
Junior Str. (11)
3 : 2 (PK:0:0) Sedlec zápis uzavřen
detail zápasu
16.06.2018 17:00
Slavia ČB (4)
Větřní (10)
4 : 1 (PK:0:0) Slavia ČB zápis uzavřen
detail zápasu
16.06.2018 17:00
VODŇANY (2)
Prachatice (12)
2 : 7 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
16.06.2018 17:00
Velešín (6)
Týn.Vlt. (8)
2 : 1 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
16.06.2018 17:00
Planá u ČB (14)
Vacov (7)
6 : 3 (PK:0:0) Planá term. nařízen zápis uzavřen
detail zápasu