Rozlosování OPPM Prima B - 2021

2. kolo 29.08.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.08.2021 10:00
VODŇANY (6)
Volyně (4)
0 : 24 (PK:0:0) VODŇANY / , Původní termín: 29.08.2021 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2021 10:00 Bavorov B/Prachatice B (1) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 29.08.2021 17:00 zápis neuzavřen
detail zápasu
29.08.2021 10:00
Chelčice (7)
Bavorov A/Prachatice A (3)
6 : 3 (PK:0:0) Chelčice / , Původní termín: 28.08.2021 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2021 13:00
Malenice (8)
Cehnice (5)
7 : 5 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 05.09.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.09.2021 16:00
Bavorov A/Prachatice A (3)
Bavorov B/Prachatice B (1)
16 : 0 (PK:0:0) Prachatice/ev. UMT / Hřiště: Prachatice, Původní termín: 05.09.2021 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu
04.09.2021 10:00
Volyně (4)
Chelčice (7)
0 : 1 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
04.09.2021 12:30 Štěkeň (2) Malenice (8) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
05.09.2021 10:00
Cehnice (5)
VODŇANY (6)
9 : 3 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 12.09.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.09.2021 16:30
Bavorov B/Prachatice B (1)
Volyně (4)
0 : 15 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 12.09.2021 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu
11.09.2021 12:30 Štěkeň (2) Bavorov A/Prachatice A (3) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
11.09.2021 13:00
Malenice (8)
VODŇANY (6)
9 : 1 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2021 10:00
Chelčice (7)
Cehnice (5)
8 : 2 (PK:0:0) Chelčice / , Původní termín: 11.09.2021 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 19.09.2021 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.09.2021 10:00
Cehnice (5)
Bavorov B/Prachatice B (1)
22 : 0 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
18.09.2021 12:30
VODŇANY (6)
Chelčice (7)
0 : 20 (PK:0:0) VODŇANY / , Původní termín: 19.09.2021 16:30 zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2021 10:00 Volyně (4) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu
19.09.2021 13:00
Bavorov A/Prachatice A (3)
Malenice (8)
4 : 2 (PK:0:0) Prachatice/ev. UMT / Hřiště: UMT Prachatice, Původní termín: 19.09.2021 16:30, Původní termín: 18.09.2021 10:00 zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 26.09.2021 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
24.09.2021 17:00
Bavorov B/Prachatice B (1)
VODŇANY (6)
10 : 7 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 26.09.2021 16:30 zápis uzavřen
detail zápasu
25.09.2021 12:30
Malenice (8)
Chelčice (7)
1 : 4 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu
25.09.2021 12:30 Štěkeň (2) Cehnice (5) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
26.09.2021 10:00
Bavorov A/Prachatice A (3)
Volyně (4)
3 : 6 (PK:0:0) Prachatice/ev. UMT / , Původní termín: 26.09.2021 16:30 zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 03.10.2021 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.09.2021 16:30
Chelčice (7)
Bavorov B/Prachatice B (1)
15 : 0 (PK:0:0) Chelčice / , Původní termín: 02.10.2021 16:00 zápis uzavřen
detail zápasu
02.10.2021 10:00 VODŇANY (6) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY / , Původní termín: 03.10.2021 16:00 zápis neuzavřen
detail zápasu
03.10.2021 10:00
Cehnice (5)
Bavorov A/Prachatice A (3)
2 : 1 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2021 10:00
Volyně (4)
Malenice (8)
5 : 1 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu

1. kolo 10.10.2021 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.10.2021 16:30
Bavorov B/Prachatice B (1)
Malenice (8)
1 : 9 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 10.10.2021 15:30 zápis uzavřen
detail zápasu
09.10.2021 10:00
Bavorov A/Prachatice A (3)
VODŇANY (6)
10 : 1 (PK:0:0) Prachatice/ev. UMT / Hřiště: UMT Prachatice, Původní termín: 10.10.2021 15:30 zápis uzavřen
detail zápasu
09.10.2021 12:30 Štěkeň (2) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
10.10.2021 10:00
Volyně (4)
Cehnice (5)
8 : 6 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 10.04.2022 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.04.2022 12:30 Štěkeň (2) Bavorov B/Prachatice B (1) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
10.04.2022 10:00
Cehnice (5)
Malenice (8)
5 : 7 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
10.04.2022 16:30
Bavorov A/Prachatice A (3)
Chelčice (7)
1 : 4 (PK:0:0) Prachatice/ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
27.04.2022 17:00
Volyně (4)
VODŇANY (6)
11 : 6 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu

10. kolo 17.04.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.04.2022 10:00
Bavorov B/Prachatice B (1)
Bavorov A/Prachatice A (3)
7 : 6 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 17.04.2022 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu
16.04.2022 10:00
VODŇANY (6)
Cehnice (5)
6 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
16.04.2022 10:00
Chelčice (7)
Volyně (4)
7 : 2 (PK:0:0) Chelčice zápis uzavřen
detail zápasu
16.04.2022 13:00 Malenice (8) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) Malenice zápis neuzavřen
detail zápasu

11. kolo 24.04.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.04.2022 13:30
VODŇANY (6)
Malenice (8)
1 : 8 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
24.04.2022 10:00
Cehnice (5)
Chelčice (7)
1 : 12 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
24.04.2022 10:00
Volyně (4)
Bavorov B/Prachatice B (1)
14 : 3 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
24.04.2022 17:00 Bavorov A/Prachatice A (3) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) Prachatice/ev. UMT zápis neuzavřen
detail zápasu

12. kolo 01.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.04.2022 17:00
Bavorov B/Prachatice B (1)
Cehnice (5)
1 : 6 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 01.05.2022 17:00, Původní termín: 01.05.2022 10:00 zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2022 17:00
Chelčice (7)
VODŇANY (6)
17 : 0 (PK:0:0) Chelčice , Původní termín: 01.05.2022 11:00 zápis uzavřen
detail zápasu
30.04.2022 12:30 Štěkeň (2) Volyně (4) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
30.04.2022 13:00
Malenice (8)
Bavorov A/Prachatice A (3)
1 : 18 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu

13. kolo 08.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.05.2022 10:00
VODŇANY (6)
Bavorov B/Prachatice B (1)
6 : 4 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
07.05.2022 15:00
Volyně (4)
Bavorov A/Prachatice A (3)
2 : 5 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
08.05.2022 10:00 Cehnice (5) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) Cehnice zápis neuzavřen
detail zápasu
11.05.2022 17:00
Chelčice (7)
Malenice (8)
27 : 1 (PK:0:0) Chelčice , Původní termín: 07.05.2022 10:00 zápis uzavřen
detail zápasu

14. kolo 15.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.05.2022 12:30 Štěkeň (2) VODŇANY (6) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
14.05.2022 13:00
Malenice (8)
Volyně (4)
3 : 12 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu
15.05.2022 13:00
Bavorov B/Prachatice B (1)
Chelčice (7)
1 : 18 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 15.05.2022 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu
15.05.2022 14:00
Bavorov A/Prachatice A (3)
Cehnice (5)
9 : 4 (PK:0:0) Prachatice/ev. UMT / , Původní termín: 15.05.2022 17:00 zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 22.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.05.2022 10:00 Chelčice (7) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
21.05.2022 13:00
Malenice (8)
Bavorov B/Prachatice B (1)
13 : 1 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu
22.05.2022 10:00
Cehnice (5)
Volyně (4)
1 : 4 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
22.05.2022 15:00
VODŇANY (6)
Bavorov A/Prachatice A (3)
4 : 11 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu