Rozlosování I.A třída mužů - sk."A" - 2021

1. kolo 15.08.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.08.2021 10:15
Nová Ves (6)
Roudné (9)
2 : 2 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
14.08.2021 13:30
Semice (5)
Netolice (10)
3 : 0 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
14.08.2021 13:30
Mirovice (3)
Planá u ČB (12)
3 : 3 (PK:0:0) Mirovice zápis uzavřen
detail zápasu
14.08.2021 15:00
Vimperk (2)
Kaplice (13)
3 : 8 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
14.08.2021 17:00
VODŇANY (4)
Prachatice"B (11)
3 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
14.08.2021 17:00
Trh. Sviny (1)
Strunkovice (14)
4 : 2 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
15.08.2021 15:00
Čkyně (7)
Velešín (8)
7 : 0 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 22.08.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.08.2021 13:30
Strunkovice (14)
Velešín (8)
6 : 0 (PK:0:0) Strunkovice čas opr. STK zápis uzavřen
detail zápasu
21.08.2021 13:30
Netolice (10)
Nová Ves (6)
0 : 3 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
21.08.2021 13:30
Roudné (9)
Čkyně (7)
1 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
21.08.2021 13:30
Prachatice"B (11)
Semice (5)
0 : 9 (PK:0:0) Lažiště zápis uzavřen
detail zápasu
21.08.2021 17:00
Trh. Sviny (1)
Vimperk (2)
5 : 0 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
21.08.2021 17:00
Planá u ČB (12)
VODŇANY (4)
2 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
22.08.2021 17:00
Kaplice (13)
Mirovice (3)
5 : 4 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 29.08.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.08.2021 10:15
Nová Ves (6)
Prachatice"B (11)
6 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
28.08.2021 13:30
Semice (5)
Planá u ČB (12)
1 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
28.08.2021 13:30
Čkyně (7)
Netolice (10)
4 : 0 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
28.08.2021 15:00
Vimperk (2)
Strunkovice (14)
1 : 5 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
28.08.2021 17:00
VODŇANY (4)
Kaplice (13)
2 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2021 13:30
Mirovice (3)
Trh. Sviny (1)
4 : 0 (PK:0:0) Mirovice zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2021 14:00
Velešín (8)
Roudné (9)
1 : 4 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 05.09.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.09.2021 13:30
Netolice (10)
Velešín (8)
1 : 2 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
04.09.2021 13:30
Prachatice"B (11)
Čkyně (7)
2 : 1 (PK:0:0) Lažiště zápis uzavřen
detail zápasu
04.09.2021 15:00
Vimperk (2)
Mirovice (3)
0 : 3 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
04.09.2021 17:00
Planá u ČB (12)
Nová Ves (6)
0 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
04.09.2021 17:00
Trh. Sviny (1)
VODŇANY (4)
2 : 0 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2021 17:00
Strunkovice (14)
Roudné (9)
2 : 1 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2021 17:00
Kaplice (13)
Semice (5)
1 : 2 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 12.09.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
11.09.2021 10:15
Nová Ves (6)
Kaplice (13)
4 : 0 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
11.09.2021 13:30
Čkyně (7)
Planá u ČB (12)
0 : 1 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
11.09.2021 13:30
Mirovice (3)
Strunkovice (14)
1 : 0 (PK:0:0) Mirovice zápis uzavřen
detail zápasu
11.09.2021 13:30
Semice (5)
Trh. Sviny (1)
5 : 3 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
11.09.2021 17:00
VODŇANY (4)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2021 13:30
Roudné (9)
Netolice (10)
10 : 1 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2021 14:00
Velešín (8)
Prachatice"B (11)
0 : 1 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 19.09.2021 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.09.2021 13:00
Mirovice (3)
VODŇANY (4)
3 : 0 (PK:0:0) Mirovice zápis uzavřen
detail zápasu
18.09.2021 13:00
Prachatice"B (11)
Roudné (9)
1 : 4 (PK:0:0) Lažiště zápis uzavřen
detail zápasu
18.09.2021 15:00
Vimperk (2)
Semice (5)
3 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
18.09.2021 16:30
Trh. Sviny (1)
Nová Ves (6)
8 : 1 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
18.09.2021 16:30
Planá u ČB (12)
Velešín (8)
8 : 0 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2021 16:30
Strunkovice (14)
Netolice (10)
1 : 1 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2021 16:30
Kaplice (13)
Čkyně (7)
1 : 2 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 26.09.2021 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
25.09.2021 10:15
Nová Ves (6)
Vimperk (2)
1 : 0 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
25.09.2021 13:00
Semice (5)
Mirovice (3)
2 : 1 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
25.09.2021 13:00
Čkyně (7)
Trh. Sviny (1)
0 : 3 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
25.09.2021 13:00
Roudné (9)
Planá u ČB (12)
3 : 1 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
25.09.2021 13:00
Netolice (10)
Prachatice"B (11)
3 : 3 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
25.09.2021 16:30
VODŇANY (4)
Strunkovice (14)
2 : 3 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2021 14:00
Velešín (8)
Kaplice (13)
0 : 1 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 03.10.2021 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.10.2021 15:00
Vimperk (2)
Čkyně (7)
3 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
02.10.2021 16:00
VODŇANY (4)
Semice (5)
1 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
02.10.2021 16:00
Planá u ČB (12)
Netolice (10)
6 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
02.10.2021 16:00
Trh. Sviny (1)
Velešín (8)
9 : 1 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2021 12:30
Mirovice (3)
Nová Ves (6)
4 : 2 (PK:0:0) Mirovice zm. term. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2021 16:00
Kaplice (13)
Roudné (9)
1 : 3 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2021 16:00
Strunkovice (14)
Prachatice"B (11)
3 : 0 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 10.10.2021 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.10.2021 10:15
Nová Ves (6)
VODŇANY (4)
2 : 5 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
09.10.2021 12:00
Prachatice"B (11)
Planá u ČB (12)
1 : 0 (PK:0:0) Lažiště zápis uzavřen
detail zápasu
09.10.2021 12:00
Čkyně (7)
Mirovice (3)
1 : 3 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
09.10.2021 12:00
Semice (5)
Strunkovice (14)
4 : 0 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
09.10.2021 12:00
Netolice (10)
Kaplice (13)
1 : 3 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2021 12:00
Roudné (9)
Trh. Sviny (1)
1 : 5 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2021 14:00
Velešín (8)
Vimperk (2)
0 : 4 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

10. kolo 17.10.2021 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.10.2021 12:00
Mirovice (3)
Velešín (8)
2 : 0 (PK:0:0) Mirovice zápis uzavřen
detail zápasu
16.10.2021 12:00
Semice (5)
Nová Ves (6)
1 : 3 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
16.10.2021 15:00
Vimperk (2)
Roudné (9)
1 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
16.10.2021 15:30
VODŇANY (4)
Čkyně (7)
2 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
16.10.2021 15:30
Trh. Sviny (1)
Netolice (10)
3 : 0 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
17.10.2021 15:30
Strunkovice (14)
Planá u ČB (12)
3 : 0 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu
17.10.2021 15:30
Kaplice (13)
Prachatice"B (11)
2 : 0 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

11. kolo 24.10.2021 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.10.2021 10:15
Nová Ves (6)
Strunkovice (14)
1 : 0 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
23.10.2021 12:00
Netolice (10)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
23.10.2021 12:00
Roudné (9)
Mirovice (3)
3 : 2 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
23.10.2021 12:00
Prachatice"B (11)
Trh. Sviny (1)
0 : 4 (PK:0:0) Lažiště zápis uzavřen
detail zápasu
23.10.2021 15:30
Planá u ČB (12)
Kaplice (13)
1 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
24.10.2021 14:00
Čkyně (7)
Semice (5)
0 : 3 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
24.10.2021 14:00
Velešín (8)
VODŇANY (4)
0 : 3 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

12. kolo 31.10.2021 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.10.2021 10:15
Nová Ves (6)
Čkyně (7)
1 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
30.10.2021 10:30
Mirovice (3)
Netolice (10)
2 : 1 (PK:0:0) Mirovice zápis uzavřen
detail zápasu
30.10.2021 10:30
Semice (5)
Velešín (8)
3 : 0 (K) (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
30.10.2021 14:00
Trh. Sviny (1)
Planá u ČB (12)
3 : 1 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
30.10.2021 14:00
VODŇANY (4)
Roudné (9)
1 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
30.10.2021 14:00
Vimperk (2)
Prachatice"B (11)
3 : 2 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
31.10.2021 14:00
Strunkovice (14)
Kaplice (13)
2 : 0 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

13. kolo 07.11.2021 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.11.2021 10:30
Čkyně (7)
Strunkovice (14)
0 : 0 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
06.11.2021 10:30
Kaplice (13)
Trh. Sviny (1)
2 : 2 (PK:0:0) Kaplice zm. schv. STK zápis uzavřen
detail zápasu
06.11.2021 10:30
Roudné (9)
Semice (5)
2 : 2 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
06.11.2021 10:30
Netolice (10)
VODŇANY (4)
3 : 2 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
06.11.2021 10:30
Prachatice"B (11)
Mirovice (3)
2 : 4 (PK:0:0) Lažiště zápis uzavřen
detail zápasu
06.11.2021 14:00
Planá u ČB (12)
Vimperk (2)
1 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
07.11.2021 14:00
Velešín (8)
Nová Ves (6)
1 : 0 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

14. kolo 27.03.2022 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.03.2022 10:30
Netolice (10)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nezahájen
detail zápasu
26.03.2022 11:30
Roudné (9)
Nová Ves (6)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT nezahájen
detail zápasu
26.03.2022 11:30
Prachatice"B (11)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Lažiště nezahájen
detail zápasu
26.03.2022 15:00
Planá u ČB (12)
Mirovice (3)
-- : -- (PK:0:0) Planá nezahájen
detail zápasu
27.03.2022 15:00
Strunkovice (14)
Trh. Sviny (1)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nezahájen
detail zápasu
27.03.2022 15:00
Velešín (8)
Čkyně (7)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nezahájen
detail zápasu
27.03.2022 15:00
Kaplice (13)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nezahájen
detail zápasu

15. kolo 03.04.2022 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.04.2022 10:15
Nová Ves (6)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nezahájen
detail zápasu
02.04.2022 13:00
Mirovice (3)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) Mirovice nezahájen
detail zápasu
02.04.2022 13:00
Čkyně (7)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nezahájen
detail zápasu
02.04.2022 13:00
Semice (5)
Prachatice"B (11)
-- : -- (PK:0:0) Semice nezahájen
detail zápasu
02.04.2022 15:00
Vimperk (2)
Trh. Sviny (1)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nezahájen
detail zápasu
02.04.2022 16:30
VODŇANY (4)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nezahájen
detail zápasu
03.04.2022 16:30
Velešín (8)
Strunkovice (14)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nezahájen
detail zápasu

16. kolo 10.04.2022 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.04.2022 13:00
Roudné (9)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT nezahájen
detail zápasu
09.04.2022 13:00
Prachatice"B (11)
Nová Ves (6)
-- : -- (PK:0:0) Lažiště nezahájen
detail zápasu
09.04.2022 16:30
Planá u ČB (12)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Planá nezahájen
detail zápasu
09.04.2022 16:30
Trh. Sviny (1)
Mirovice (3)
-- : -- (PK:0:0) T. Sviny nezahájen
detail zápasu
10.04.2022 10:30
Netolice (10)
Čkyně (7)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nezahájen
detail zápasu
10.04.2022 16:30
Strunkovice (14)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nezahájen
detail zápasu
10.04.2022 16:30
Kaplice (13)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nezahájen
detail zápasu

17. kolo 17.04.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.04.2022 10:15
Nová Ves (6)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nezahájen
detail zápasu
16.04.2022 13:30
Semice (5)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) Semice nezahájen
detail zápasu
16.04.2022 13:30
Čkyně (7)
Prachatice"B (11)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nezahájen
detail zápasu
16.04.2022 13:30
Roudné (9)
Strunkovice (14)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT nezahájen
detail zápasu
16.04.2022 13:30
Mirovice (3)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Mirovice nezahájen
detail zápasu
16.04.2022 17:00
VODŇANY (4)
Trh. Sviny (1)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nezahájen
detail zápasu
17.04.2022 17:00
Velešín (8)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nezahájen
detail zápasu

18. kolo 24.04.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.04.2022 13:30
Netolice (10)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nezahájen
detail zápasu
23.04.2022 13:30
Prachatice"B (11)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) Lažiště nezahájen
detail zápasu
23.04.2022 15:00
Vimperk (2)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nezahájen
detail zápasu
23.04.2022 17:00
Planá u ČB (12)
Čkyně (7)
-- : -- (PK:0:0) Planá nezahájen
detail zápasu
23.04.2022 17:00
Trh. Sviny (1)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) T. Sviny nezahájen
detail zápasu
24.04.2022 17:00
Strunkovice (14)
Mirovice (3)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nezahájen
detail zápasu
24.04.2022 17:00
Kaplice (13)
Nová Ves (6)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nezahájen
detail zápasu

19. kolo 01.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.04.2022 10:15
Nová Ves (6)
Trh. Sviny (1)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nezahájen
detail zápasu
30.04.2022 13:30
Čkyně (7)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nezahájen
detail zápasu
30.04.2022 13:30
Semice (5)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Semice nezahájen
detail zápasu
30.04.2022 13:30
Netolice (10)
Strunkovice (14)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nezahájen
detail zápasu
30.04.2022 13:30
Roudné (9)
Prachatice"B (11)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT nezahájen
detail zápasu
30.04.2022 17:00
VODŇANY (4)
Mirovice (3)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nezahájen
detail zápasu
01.05.2022 17:00
Velešín (8)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nezahájen
detail zápasu

20. kolo 08.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.05.2022 13:30
Mirovice (3)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Mirovice nezahájen
detail zápasu
07.05.2022 13:30
Prachatice"B (11)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) Lažiště nezahájen
detail zápasu
07.05.2022 15:00
Vimperk (2)
Nová Ves (6)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nezahájen
detail zápasu
07.05.2022 17:00
Planá u ČB (12)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) Planá nezahájen
detail zápasu
07.05.2022 17:00
Trh. Sviny (1)
Čkyně (7)
-- : -- (PK:0:0) T. Sviny nezahájen
detail zápasu
08.05.2022 17:00
Strunkovice (14)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nezahájen
detail zápasu
08.05.2022 17:00
Kaplice (13)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nezahájen
detail zápasu

21. kolo 15.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.05.2022 10:15
Nová Ves (6)
Mirovice (3)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nezahájen
detail zápasu
14.05.2022 13:30
Prachatice"B (11)
Strunkovice (14)
-- : -- (PK:0:0) Lažiště nezahájen
detail zápasu
14.05.2022 13:30
Semice (5)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Semice nezahájen
detail zápasu
14.05.2022 13:30
Čkyně (7)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nezahájen
detail zápasu
14.05.2022 13:30
Roudné (9)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT nezahájen
detail zápasu
14.05.2022 13:30
Netolice (10)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nezahájen
detail zápasu
15.05.2022 17:00
Velešín (8)
Trh. Sviny (1)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nezahájen
detail zápasu

22. kolo 22.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.05.2022 13:30
Mirovice (3)
Čkyně (7)
-- : -- (PK:0:0) Mirovice nezahájen
detail zápasu
21.05.2022 15:00
Vimperk (2)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nezahájen
detail zápasu
21.05.2022 17:00
VODŇANY (4)
Nová Ves (6)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nezahájen
detail zápasu
21.05.2022 17:00
Planá u ČB (12)
Prachatice"B (11)
-- : -- (PK:0:0) Planá nezahájen
detail zápasu
21.05.2022 17:00
Trh. Sviny (1)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) T. Sviny nezahájen
detail zápasu
22.05.2022 17:00
Strunkovice (14)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nezahájen
detail zápasu
22.05.2022 17:00
Kaplice (13)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nezahájen
detail zápasu

23. kolo 29.05.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.05.2022 10:15
Nová Ves (6)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nezahájen
detail zápasu
28.05.2022 13:30
Prachatice"B (11)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) Lažiště nezahájen
detail zápasu
28.05.2022 13:30
Čkyně (7)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nezahájen
detail zápasu
28.05.2022 13:30
Netolice (10)
Trh. Sviny (1)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nezahájen
detail zápasu
28.05.2022 13:30
Roudné (9)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT nezahájen
detail zápasu
28.05.2022 17:00
Planá u ČB (12)
Strunkovice (14)
-- : -- (PK:0:0) Planá nezahájen
detail zápasu
29.05.2022 17:00
Velešín (8)
Mirovice (3)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nezahájen
detail zápasu

24. kolo 05.06.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.06.2022 13:30
Mirovice (3)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) Mirovice nezahájen
detail zápasu
04.06.2022 13:30
Semice (5)
Čkyně (7)
-- : -- (PK:0:0) Semice nezahájen
detail zápasu
04.06.2022 15:00
Vimperk (2)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nezahájen
detail zápasu
04.06.2022 17:00
VODŇANY (4)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nezahájen
detail zápasu
04.06.2022 17:00
Trh. Sviny (1)
Prachatice"B (11)
-- : -- (PK:0:0) T. Sviny nezahájen
detail zápasu
05.06.2022 17:00
Strunkovice (14)
Nová Ves (6)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nezahájen
detail zápasu
05.06.2022 17:00
Kaplice (13)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nezahájen
detail zápasu

25. kolo 12.06.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
11.06.2022 13:30
Prachatice"B (11)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Lažiště nezahájen
detail zápasu
11.06.2022 13:30
Čkyně (7)
Nová Ves (6)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nezahájen
detail zápasu
11.06.2022 13:30
Netolice (10)
Mirovice (3)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nezahájen
detail zápasu
11.06.2022 13:30
Roudné (9)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT nezahájen
detail zápasu
11.06.2022 17:00
Planá u ČB (12)
Trh. Sviny (1)
-- : -- (PK:0:0) Planá nezahájen
detail zápasu
12.06.2022 17:00
Velešín (8)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nezahájen
detail zápasu
12.06.2022 17:00
Kaplice (13)
Strunkovice (14)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nezahájen
detail zápasu

26. kolo 19.06.2022 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.06.2022 10:15
Nová Ves (6)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nezahájen
detail zápasu
18.06.2022 13:30
Mirovice (3)
Prachatice"B (11)
-- : -- (PK:0:0) Mirovice nezahájen
detail zápasu
18.06.2022 13:30
Semice (5)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) Semice nezahájen
detail zápasu
18.06.2022 15:00
Vimperk (2)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nezahájen
detail zápasu
18.06.2022 17:00
VODŇANY (4)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nezahájen
detail zápasu
18.06.2022 17:00
Trh. Sviny (1)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) T. Sviny nezahájen
detail zápasu
19.06.2022 17:00
Strunkovice (14)
Čkyně (7)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nezahájen
detail zápasu