Rozlosování OPPS Protom B - 2020

1. kolo 30.08.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.08.2020 11:30
Volyně (4)
VODŇANY (5)
3 : 9 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 11:30
Čestice (1)
Osek (8)
5 : 3 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2020 17:30
Bavorov (3)
Sousedovice (6)
18 : 2 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 03.09.2020 17:30 zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 06.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2020 10:00
Sousedovice (6)
Volyně (4)
1 : 19 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 10:45
Osek (8)
VODŇANY (5)
0 : 15 (PK:0:0) Osek zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 11:30
Čestice (1)
Štěkeň/Protivín C (2)
5 : 12 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 13.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.09.2020 14:30
Bavorov (3)
Čestice (1)
8 : 2 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 12.09.2020 14:30 zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 10:00
VODŇANY (5)
Sousedovice (6)
18 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 13:30
Štěkeň/Protivín C (2)
Osek (8)
14 : 1 (PK:0:0) Štěkeň , Původní termín: 13.09.2020 13:30 zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 20.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.09.2020 16:45
Čestice (1)
Volyně (4)
5 : 10 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 10:45
Osek (8)
Sousedovice (6)
6 : 2 (PK:0:0) Osek zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 15:00
Štěkeň/Protivín C (2)
Bavorov (3)
8 : 5 (PK:0:0) Štěkeň zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 27.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.09.2020 17:00
Bavorov (3)
Osek (8)
0 : 0 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 26.09.2020 10:30 zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 11:30
Volyně (4)
Štěkeň/Protivín C (2)
9 : 3 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2020 17:00
Bavorov (3)
Osek (8)
13 : 3 (PK:0:0) Bavorov zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2020 17:30
VODŇANY (5)
Čestice (1)
1 : 3 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 04.10.2020 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.10.2020 10:30
Bavorov (3)
Volyně (4)
5 : 12 (PK:0:0) Bavorov zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 14:00
Štěkeň/Protivín C (2)
VODŇANY (5)
2 : 15 (PK:0:0) Štěkeň , Původní termín: 03.10.2020 14:00 zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 11:30
Čestice (1)
Sousedovice (6)
3 : 5 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 11.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.10.2020 10:00
Sousedovice (6)
Štěkeň/Protivín C (2)
6 : 6 (PK:2:4) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 11:30
Volyně (4)
Osek (8)
16 : 1 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 12:30
VODŇANY (5)
Bavorov (3)
2 : 5 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 18.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.10.2020 10:00
Osek (8)
Čestice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Osek zápis neuzavřen
detail zápasu
17.10.2020 10:00
Sousedovice (6)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice zápis neuzavřen
detail zápasu
17.10.2020 13:00
VODŇANY (5)
Volyně (4)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu

9. kolo 25.10.2020 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
24.10.2020 10:00
VODŇANY (5)
Osek (8)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu
25.10.2020 10:00
Volyně (4)
Sousedovice (6)
0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu
25.10.2020 12:00
Štěkeň/Protivín C (2)
Čestice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň , Původní termín: 25.10.2020 12:00 zápis neuzavřen
detail zápasu

10. kolo 01.11.2020 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
31.10.2020 10:00
Sousedovice (6)
VODŇANY (5)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice zápis neuzavřen
detail zápasu
31.10.2020 10:00
Osek (8)
Štěkeň/Protivín C (2)
0 : 0 (PK:0:0) Osek zápis neuzavřen
detail zápasu
01.11.2020 11:30
Čestice (1)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) Čestice zápis neuzavřen
detail zápasu

11. kolo 11.04.2021 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.09.2020 11:30
Volyně (4)
Čestice (1)
10 : 4 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2020 16:30
Sousedovice (6)
Osek (8)
10 : 3 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
13.10.2020 17:00
Bavorov (3)
Štěkeň/Protivín C (2)
0 : 0 (PK:0:0) Bavorov zápis neuzavřen
detail zápasu

12. kolo 02.05.2021 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.04.2021 11:30
Čestice (1)
VODŇANY (5)
0 : 0 (PK:0:0) Čestice zápis neuzavřen
detail zápasu
10.04.2021 16:30
Osek (8)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) Osek zápis neuzavřen
detail zápasu
10.04.2021 16:30
Štěkeň/Protivín C (2)
Volyně (4)
0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu

13. kolo 16.05.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.04.2021 10:00
Sousedovice (6)
Čestice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
Volyně (4)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
VODŇANY (5)
Štěkeň/Protivín C (2)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu

14. kolo 23.05.2021 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
24.04.2021 10:30
Bavorov (3)
VODŇANY (5)
-- : -- (PK:0:0) Bavorov nezahájen
detail zápasu
24.04.2021 17:00
Osek (8)
Volyně (4)
-- : -- (PK:0:0) Osek nezahájen
detail zápasu
24.04.2021 17:00
Štěkeň/Protivín C (2)
Sousedovice (6)
-- : -- (PK:0:0) Štěkeň nezahájen
detail zápasu