Rozlosování OPPM Prima B - 2020

1. kolo 30.08.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.08.2020 10:00
Dražejov (5)
Cehnice (6)
9 : 1 (PK:0:0) Dražejov zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 10:00
Volyně (4)
Malenice (7)
21 : 3 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 10:00
Čestice (1)
Chelčice (10)
0 : 3 (K) (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2020 16:30
Bavorov (3)
VODŇANY (8)
7 : 16 (PK:0:0) Bavorov zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 06.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2020 15:00
Malenice (7)
Dražejov (5)
7 : 8 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 10:00
Chelčice (10)
Cehnice (6)
5 : 1 (PK:0:0) Chelčice / , Původní termín: 06.09.2020 10:00 zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 12:30
VODŇANY (8)
Volyně (4)
8 : 11 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2020 16:30
Čestice (1)
Štěkeň (2)
10 : 4 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 13.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.09.2020 10:00
Dražejov (5)
VODŇANY (8)
4 : 15 (PK:0:0) Dražejov zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 13:00
Bavorov (3)
Čestice (1)
1 : 13 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 12.09.2020 13:00 zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 14:00
Malenice (7)
Cehnice (6)
3 : 4 (PK:0:0) Malenice Hřiště: 13.09.2020.14.00, Původní termín: 12.09.2020 15:00 zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2020 17:00
Štěkeň (2)
Chelčice (10)
13 : 2 (PK:0:0) Štěkeň , Původní termín: 12.09.2020 15:00, Původní termín: 12.09.2020 15:00 zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 20.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.09.2020 10:00
VODŇANY (8)
Cehnice (6)
23 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 10:00
Čestice (1)
Volyně (4)
5 : 14 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 10:00
Chelčice (10)
Malenice (7)
10 : 4 (PK:0:0) Chelčice / , Původní termín: 19.09.2020 16:30 zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 13:00
Štěkeň (2)
Bavorov (3)
14 : 3 (PK:0:0) Štěkeň zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 27.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.09.2020 13:00
Čestice (1)
Dražejov (5)
10 : 2 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 10:00
Volyně (4)
Štěkeň (2)
21 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2020 16:00
Bavorov (3)
Chelčice (10)
4 : 6 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 26.09.2020 09:00 zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2020 16:30
Malenice (7)
VODŇANY (8)
1 : 14 (PK:0:0) Malenice / Hřiště: Malenice, Původní termín: 26.09.2020 14:30 zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 04.10.2020 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.10.2020 09:00
Bavorov (3)
Volyně (4)
1 : 19 (PK:0:0) Bavorov zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 10:00
VODŇANY (8)
Chelčice (10)
19 : 2 (PK:0:0) VODŇANY / , Původní termín: 03.10.2020 16:00 Hřiště: VODŇANY, Původní termín: 03.10.2020 10:00 zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 12:00
Štěkeň (2)
Dražejov (5)
8 : 2 (PK:0:0) Štěkeň , Původní termín: 03.10.2020 12:00 zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 10:00
Čestice (1)
Cehnice (6)
7 : 0 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 11.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.10.2020 10:00
Dražejov (5)
Bavorov (3)
9 : 4 (PK:0:0) Dražejov zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 13:00
Štěkeň (2)
Cehnice (6)
0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň , Původní termín: 10.10.2020 15:30 zápis neuzavřen
detail zápasu
10.10.2020 13:30
Malenice (7)
Čestice (1)
0 : 9 (PK:0:0) Malenice zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 10:00
Volyně (4)
Chelčice (10)
12 : 2 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 18.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.10.2020 10:00
Volyně (4)
Dražejov (5)
0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu
17.10.2020 13:00
Štěkeň (2)
Malenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň , Původní termín: 17.10.2020 13:30 zápis neuzavřen
detail zápasu
17.10.2020 13:00
Bavorov (3)
Cehnice (6)
0 : 0 (PK:0:0) Bavorov / , Původní termín: 17.10.2020 09:00 zápis neuzavřen
detail zápasu
18.10.2020 10:00
Čestice (1)
VODŇANY (8)
0 : 0 (PK:0:0) Čestice zápis neuzavřen
detail zápasu

9. kolo 25.10.2020 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.09.2020 10:00
Volyně (4)
Cehnice (6)
23 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2020 10:00
Dražejov (5)
Chelčice (10)
10 : 0 (PK:0:0) Dražejov zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2020 10:00
VODŇANY (8)
Štěkeň (2)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY Hřiště: dohoda klubů, Původní termín: 28.09.2020 10:00 zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2020 12:30
Malenice (7)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) Malenice zápis neuzavřen
detail zápasu
07.10.2020 17:30
VODŇANY (8)
Štěkeň (2)
18 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu