Rozlosování I.A třída mužů - sk."A" - 2020

1. kolo 23.08.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
22.08.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Prachatice (11)
1 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
22.08.2020 13:30
Semice (5)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
22.08.2020 13:30
Sousedovice (3)
Planá u ČB (12)
0 : 4 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
22.08.2020 17:00
VODŇANY (6)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
23.08.2020 15:00
Olešnice (1)
Trh. Sviny (14)
1 : 3 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
23.08.2020 15:30
Vimperk (2)
Kaplice (13)
1 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
23.08.2020 16:00
Strunkovice (7)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 30.08.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.08.2020 13:30
Roudné (9)
Strunkovice (7)
4 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 13:30
Netolice (10)
VODŇANY (6)
2 : 5 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 17:00
Prachatice (11)
Semice (5)
1 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 17:00
Planá u ČB (12)
N. Ves (ČB) (4)
4 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 15:00
Olešnice (1)
Vimperk (2)
2 : 5 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 17:00
Kaplice (13)
Sousedovice (3)
4 : 0 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 06.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Kaplice (13)
3 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 13:30
Semice (5)
Planá u ČB (12)
3 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 13:30
Sousedovice (3)
Olešnice (1)
1 : 3 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 15:00
Vimperk (2)
Trh. Sviny (14)
1 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 17:00
VODŇANY (6)
Prachatice (11)
3 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 14:00
Velešín (8)
Roudné (9)
1 : 11 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 16:00
Strunkovice (7)
Netolice (10)
7 : 0 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 13.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.09.2020 13:30
Netolice (10)
Velešín (8)
7 : 0 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 15:00
Vimperk (2)
Sousedovice (3)
4 : 2 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 17:00
Prachatice (11)
Strunkovice (7)
1 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 17:00
Planá u ČB (12)
VODŇANY (6)
2 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
Roudné (9)
2 : 1 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 15:00
Olešnice (1)
N. Ves (ČB) (4)
2 : 3 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 17:00
Kaplice (13)
Semice (5)
2 : 1 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 20.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.09.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Vimperk (2)
1 : 4 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 13:00
Semice (5)
Olešnice (1)
4 : 1 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 13:00
Sousedovice (3)
Trh. Sviny (14)
0 : 8 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 16:30
VODŇANY (6)
Kaplice (13)
6 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 13:00
Roudné (9)
Netolice (10)
3 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 14:00
Velešín (8)
Prachatice (11)
0 : 4 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 16:00
Strunkovice (7)
Planá u ČB (12)
4 : 2 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 27.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.09.2020 13:00
Sousedovice (3)
N. Ves (ČB) (4)
Nezahájeno
(PK:0:0)
Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 15:00
Vimperk (2)
Semice (5)
2 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 16:30
Prachatice (11)
Roudné (9)
2 : 4 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 16:30
Planá u ČB (12)
Velešín (8)
7 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 16:30
Trh. Sviny (14)
Netolice (10)
4 : 0 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 15:00
Olešnice (1)
VODŇANY (6)
1 : 7 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 16:30
Kaplice (13)
Strunkovice (7)
2 : 1 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu
23.05.2021 17:00
Sousedovice (3)
N. Ves (ČB) (4)
-- : -- (PK:0:0) Sousedovice nov. term. dohr. 6. kola nezahájen
detail zápasu

7. kolo 04.10.2020 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.10.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Trh. Sviny (14)
2 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 12:30
Semice (5)
Sousedovice (3)
8 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 12:30
Netolice (10)
Prachatice (11)
3 : 2 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 12:30
Roudné (9)
Planá u ČB (12)
1 : 1 (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 16:00
VODŇANY (6)
Vimperk (2)
0 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 14:00
Velešín (8)
Kaplice (13)
0 : 2 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 16:00
Strunkovice (7)
Olešnice (1)
8 : 1 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 11.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.10.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Semice (5)
1 : 0 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 12:00
Sousedovice (3)
VODŇANY (6)
0 : 2 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 15:00
Vimperk (2)
Strunkovice (7)
5 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 15:30
Planá u ČB (12)
Netolice (10)
4 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 15:30
Trh. Sviny (14)
Prachatice (11)
4 : 1 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 15:00
Olešnice (1)
Velešín (8)
1 : 4 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 15:30
Kaplice (13)
Roudné (9)
1 : 2 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 18.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.04.2021 17:00
VODŇANY (6)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nov. term. dohr. 9. kola zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
Velešín (8)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nov. term. dohr. 9. kola zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
Netolice (10)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nov. term. dohr. 9. kola zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
Strunkovice (7)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nov. term. dohr. 9. kola zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
Prachatice (11)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nov. term. dohr. 9. kola zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
Roudné (9)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nov. term. dohr. 9. kola zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 17:00
Semice (5)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nov. term. dohr. 9. kola zápis neuzavřen
detail zápasu

10. kolo 25.10.2020 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
24.04.2021 15:00
Vimperk (2)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 17:00
Sousedovice (3)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) Sousedovice nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 17:00
Olešnice (1)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) Olešnice nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 17:00
Semice (5)
VODŇANY (6)
-- : -- (PK:0:0) Semice nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 17:00
Trh. Sviny (14)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) Slavče nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 17:00
N. Ves (ČB) (4)
Strunkovice (7)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 17:00
Prachatice (11)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) UMT ev. tráva PT zm. poř./nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu

11. kolo 01.11.2020 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.05.2021 17:00
Planá u ČB (12)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) Planá nov. term. dohr. 11. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 17:00
Roudné (9)
Sousedovice (3)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva nov. term. dohr. 11. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 17:00
Strunkovice (7)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nov. term. dohr. 11. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 17:00
VODŇANY (6)
Trh. Sviny (14)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nov. term. dohr. 11. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 17:00
Netolice (10)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nov. term. dohr. 11. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 17:00
Prachatice (11)
Olešnice (1)
-- : -- (PK:0:0) Prachatice nov. term. dohr. 11. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 17:00
Velešín (8)
N. Ves (ČB) (4)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nov. term. dohr. 11. kola nezahájen
detail zápasu

12. kolo 08.11.2020 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.05.2021 15:00
Vimperk (2)
Prachatice (11)
-- : -- (PK:0:0) Vimperk nov. term. dohr. 12. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 17:00
VODŇANY (6)
Strunkovice (7)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nov. term. dohr. 12. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 17:00
Olešnice (1)
Planá u ČB (12)
-- : -- (PK:0:0) Olešnice nov. term. dohr. 12. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 17:00
Semice (5)
Velešín (8)
-- : -- (PK:0:0) Semice nov. term. dohr. 12. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 17:00
Sousedovice (3)
Netolice (10)
-- : -- (PK:0:0) Sousedovice nov. term. dohr. 12. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 17:00
N. Ves (ČB) (4)
Roudné (9)
-- : -- (PK:0:0) Nová Ves nov. term. dohr. 12. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 17:00
Trh. Sviny (14)
Kaplice (13)
-- : -- (PK:0:0) Slavče nov. term. dohr. 12. kola nezahájen
detail zápasu

13. kolo 15.11.2020 13:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.05.2021 17:00
Planá u ČB (12)
Vimperk (2)
-- : -- (PK:0:0) Planá nov. term. dohr. 13. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 17:00
Roudné (9)
Semice (5)
-- : -- (PK:0:0) Roudné / tráva nov. term. dohr. 13. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 17:00
Strunkovice (7)
Trh. Sviny (14)
-- : -- (PK:0:0) Strunkovice nov. term. dohr. 13. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 17:00
Kaplice (13)
Olešnice (1)
-- : -- (PK:0:0) Kaplice nov. term. dohr. 13. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 17:00
Velešín (8)
VODŇANY (6)
-- : -- (PK:0:0) Velešín nov. term. dohr. 13. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 17:00
Prachatice (11)
Sousedovice (3)
-- : -- (PK:0:0) Prachatice nov. term. dohr. 13. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 17:00
Netolice (10)
N. Ves (ČB) (4)
-- : -- (PK:0:0) Netolice nov. term. dohr. 13. kola nezahájen
detail zápasu