Rozlosování I.A třída mužů - sk."A" - 2020

1. kolo 23.08.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
22.08.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Prachatice (11)
1 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
22.08.2020 13:30
Semice (5)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
22.08.2020 13:30
Sousedovice (3)
Planá u ČB (12)
0 : 4 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
22.08.2020 17:00
VODŇANY (6)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
23.08.2020 15:00
Olešnice (1)
Trh. Sviny (14)
1 : 3 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
23.08.2020 15:30
Vimperk (2)
Kaplice (13)
1 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
23.08.2020 16:00
Strunkovice (7)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 30.08.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.08.2020 13:30
Roudné (9)
Strunkovice (7)
4 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 13:30
Netolice (10)
VODŇANY (6)
2 : 5 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 17:00
Prachatice (11)
Semice (5)
1 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 17:00
Planá u ČB (12)
N. Ves (ČB) (4)
4 : 2 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
29.08.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 15:00
Olešnice (1)
Vimperk (2)
2 : 5 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 17:00
Kaplice (13)
Sousedovice (3)
4 : 0 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 06.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Kaplice (13)
3 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 13:30
Semice (5)
Planá u ČB (12)
3 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 13:30
Sousedovice (3)
Olešnice (1)
1 : 3 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 15:00
Vimperk (2)
Trh. Sviny (14)
1 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 17:00
VODŇANY (6)
Prachatice (11)
3 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 14:00
Velešín (8)
Roudné (9)
1 : 11 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 16:00
Strunkovice (7)
Netolice (10)
7 : 0 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 13.09.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.09.2020 13:30
Netolice (10)
Velešín (8)
7 : 0 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 15:00
Vimperk (2)
Sousedovice (3)
4 : 2 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 17:00
Prachatice (11)
Strunkovice (7)
1 : 1 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 17:00
Planá u ČB (12)
VODŇANY (6)
2 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
Roudné (9)
2 : 1 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 15:00
Olešnice (1)
N. Ves (ČB) (4)
2 : 3 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 17:00
Kaplice (13)
Semice (5)
2 : 1 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 20.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.09.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Vimperk (2)
1 : 4 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 13:00
Semice (5)
Olešnice (1)
4 : 1 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 13:00
Sousedovice (3)
Trh. Sviny (14)
0 : 8 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
19.09.2020 16:30
VODŇANY (6)
Kaplice (13)
6 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 13:00
Roudné (9)
Netolice (10)
3 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 14:00
Velešín (8)
Prachatice (11)
0 : 4 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 16:00
Strunkovice (7)
Planá u ČB (12)
4 : 2 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 27.09.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.09.2020 13:00
Sousedovice (3)
N. Ves (ČB) (4)
Nezahájeno
(PK:0:0)
Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 15:00
Vimperk (2)
Semice (5)
2 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 16:30
Prachatice (11)
Roudné (9)
2 : 4 (PK:0:0) Prachatice ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 16:30
Planá u ČB (12)
Velešín (8)
7 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
26.09.2020 16:30
Trh. Sviny (14)
Netolice (10)
4 : 0 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 15:00
Olešnice (1)
VODŇANY (6)
1 : 7 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 16:30
Kaplice (13)
Strunkovice (7)
2 : 1 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu
23.05.2021 00:00
Sousedovice (3)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

7. kolo 04.10.2020 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.10.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Trh. Sviny (14)
2 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 12:30
Semice (5)
Sousedovice (3)
8 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 12:30
Netolice (10)
Prachatice (11)
3 : 2 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 12:30
Roudné (9)
Planá u ČB (12)
1 : 1 (PK:0:0) Roudné / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
03.10.2020 16:00
VODŇANY (6)
Vimperk (2)
0 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 14:00
Velešín (8)
Kaplice (13)
0 : 2 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 16:00
Strunkovice (7)
Olešnice (1)
8 : 1 (PK:0:0) Strunkovice zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 11.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.10.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Semice (5)
1 : 0 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 12:00
Sousedovice (3)
VODŇANY (6)
0 : 2 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 15:00
Vimperk (2)
Strunkovice (7)
5 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 15:30
Planá u ČB (12)
Netolice (10)
4 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 15:30
Trh. Sviny (14)
Prachatice (11)
4 : 1 (PK:0:0) Slavče zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 15:00
Olešnice (1)
Velešín (8)
1 : 4 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 15:30
Kaplice (13)
Roudné (9)
1 : 2 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 18.10.2020 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.04.2021 00:00
Velešín (8)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 00:00
Netolice (10)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 00:00
VODŇANY (6)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 00:00
Prachatice (11)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 00:00
Strunkovice (7)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 00:00
Roudné (9)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2021 00:00
Semice (5)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

10. kolo 25.10.2020 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
24.04.2021 00:00
Vimperk (2)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2021 00:00
Sousedovice (3)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2021 00:00
Olešnice (1)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2021 00:00
Semice (5)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2021 00:00
Prachatice (11)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) UMT ev. tráva PT nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Slavče nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

11. kolo 01.11.2020 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.05.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2021 00:00
Roudné (9)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2021 00:00
Strunkovice (7)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2021 00:00
Prachatice (11)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2021 00:00
Netolice (10)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2021 00:00
VODŇANY (6)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2021 00:00
Velešín (8)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

12. kolo 08.11.2020 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.05.2021 00:00
Vimperk (2)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2021 00:00
VODŇANY (6)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2021 00:00
Sousedovice (3)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nov. term. dohrnehr. - soutěž ukončena (Covid). 12. kola zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2021 00:00
Olešnice (1)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2021 00:00
Semice (5)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Slavče nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

13. kolo 15.11.2020 13:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.05.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2021 00:00
Roudné (9)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2021 00:00
Strunkovice (7)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2021 00:00
Velešín (8)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2021 00:00
Prachatice (11)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2021 00:00
Netolice (10)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2021 00:00
Kaplice (13)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

14. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Roudné (9)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Kaplice (13)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Velešín (8)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Netolice (10)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Prachatice (11)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

15. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Sousedovice (3)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Strunkovice (7)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Semice (5)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Velešín (8)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Vimperk (2)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
VODŇANY (6)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

16. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Olešnice (1)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Roudné (9)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Kaplice (13)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Netolice (10)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Prachatice (11)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

17. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Strunkovice (7)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Semice (5)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Roudné (9)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Sousedovice (3)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Velešín (8)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
VODŇANY (6)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

18. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Olešnice (1)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Kaplice (13)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Vimperk (2)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Netolice (10)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Prachatice (11)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

19. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Strunkovice (7)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Semice (5)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Roudné (9)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Velešín (8)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
VODŇANY (6)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Netolice (10)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid)nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

20. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Olešnice (1)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Sousedovice (3)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Kaplice (13)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Vimperk (2)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Prachatice (11)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

21. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Strunkovice (7)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Semice (5)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Roudné (9)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Velešín (8)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
VODŇANY (6)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Netolice (10)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Prachatice (11)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

22. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Olešnice (1)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (nehr. - soutěž ukončena (Covid)nehr. - soutěž ukončena (Covid)nehr. - soutěž ukončena (Covid)Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Sousedovice (3)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Kaplice (13)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Vimperk (2)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

23. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Strunkovice (7)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Roudné (9)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Velešín (8)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
VODŇANY (6)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Netolice (10)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Prachatice (11)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

24. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Olešnice (1)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Sousedovice (3)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Kaplice (13)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Vimperk (2)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Semice (5)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

25. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Strunkovice (7)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Strunkovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Roudné (9)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Planá u ČB (12)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Planá nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Kaplice (13)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Velešín (8)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Netolice (10)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Prachatice (11)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu

26. kolo 30.06.2021 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.06.2021 00:00
Olešnice (1)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Trh. Sviny (14)
Strunkovice (7)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Sousedovice (3)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Vimperk (2)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
VODŇANY (6)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
Semice (5)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Semice nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu
30.06.2021 00:00
N. Ves (ČB) (4)
Netolice (10)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves nehr. - soutěž ukončena (Covid) zápis neuzavřen
detail zápasu