Rozlosování ČEZ - KP mladších přípravek - 2017

1. kolo 03.09.2017 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
31.08.2017 15:00
Dynamo ČB (5)
Veselí (11)
9 : 9 (PK:0:0) SCM Mladé hl zápis uzavřen
detail zápasu
31.08.2017 16:00
Sokol JH (6)
Veselí (11)
8 : 7 (PK:0:0) SCM Mladé hl. Dynamo zápis uzavřen
detail zápasu
31.08.2017 17:00
Sokol JH (6)
Met. Tábor (10)
21 : 3 (PK:0:0) SCM Mladé hl. Dynamo zápis uzavřen
detail zápasu
31.08.2017 18:00
Dynamo ČB (5)
Met. Tábor (10)
29 : 3 (PK:0:0) SCM Mladé hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 10:00
MAS Táborsko (3)
Prachatice (12)
27 : 13 (PK:0:0) Svépomoc, ul. Bydl. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 10:00
Milevsko (1)
Loko ČB (14)
3 : 18 (PK:0:0) Milevsko hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 10:00
Třeboň (7)
Junior Strakonice. (8)
16 : 9 (PK:0:0) Třeboň hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 11:00
Junior Strakonice. (8)
Vimperk (9)
19 : 9 (PK:0:0) Třeboň hl. Třeboň zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 11:00
Č. Krumlov (2)
VODŇANY (15)
9 : 5 (PK:0:0) Milevsko hl. Milevsko zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 11:00
Písek (4)
SKP ČB (13)
13 : 19 (PK:0:0) Svépomoc - tráva hl. Táborsko zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 12:00
Písek (4)
Prachatice (12)
25 : 8 (PK:0:0) Svépomoc - tráva hl. Táborsko zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 12:00
Č. Krumlov (2)
Loko ČB (14)
12 : 11 (PK:0:0) Milevsko hl. Milevsko zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 12:00
Třeboň (7)
Vimperk (9)
17 : 4 (PK:0:0) Třeboň hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 13:00
Milevsko (1)
VODŇANY (15)
5 : 21 (PK:0:0) Milevsko hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.09.2017 13:00
MAS Táborsko (3)
SKP ČB (13)
2 : 30 (PK:0:0) Svépomoc, ul. Bydl. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 17.09.2017 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.09.2017 12:00
Č. Krumlov (2)
Vimperk (9)
9 : 9 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 13:00
Milevsko (1)
Vimperk (9)
0 : 20 (PK:0:0) Č. Krumlov hl. ČK zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 13:30
Písek (4)
VODŇANY (15)
36 : 1 (PK:0:0) Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 13:30
Sokol JH (6)
SKP ČB (13)
6 : 9 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 14:00
Junior Strakonice. (8)
Veselí (11)
12 : 10 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 14:00
Č. Krumlov (2)
Milevsko (1)
20 : 3 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 14:30
Dynamo ČB (5)
Prachatice (12)
17 : 1 (PK:0:0) Tyršův st. hl. JH zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 14:30
MAS Táborsko (3)
Loko ČB (14)
9 : 3 (PK:0:0) Písek - ev. UMT hl. Písek zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 15:00
Třeboň (7)
Met. Tábor (10)
15 : 2 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. Strakonice zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 15:30
MAS Táborsko (3)
VODŇANY (15)
24 : 8 (PK:0:0) Písek - ev. UMT hl. Písek zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 15:30
Dynamo ČB (5)
SKP ČB (13)
8 : 14 (PK:0:0) Tyršův st. hl. JH zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 16:00
Třeboň (7)
Veselí (11)
19 : 12 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. Strakonice zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 16:30
Sokol JH (6)
Prachatice (12)
25 : 11 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 16:30
Písek (4)
Loko ČB (14)
26 : 5 (PK:0:0) Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu
17.09.2017 17:00
Junior Strakonice. (8)
Met. Tábor (10)
14 : 4 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 24.09.2017 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
24.09.2017 09:00
Vimperk (9)
Met. Tábor (10)
20 : 6 (PK:0:0) Vimperk hl. zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 10:00
Milevsko (1)
MAS Táborsko (3)
2 : 31 (PK:0:0) Milevsko hl. zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 10:00
Met. Tábor (10)
Veselí (11)
1 : 30 (PK:0:0) Vimperk hl. Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 11:00
Č. Krumlov (2)
Písek (4)
7 : 18 (PK:0:0) Milevsko hl. Milevsko zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 11:00
Vimperk (9)
Veselí (11)
5 : 13 (PK:0:0) Vimperk hl. zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 12:00
Č. Krumlov (2)
MAS Táborsko (3)
18 : 9 (PK:0:0) Milevsko hl. Milevsko zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 13:00
Milevsko (1)
Písek (4)
3 : 32 (PK:0:0) Milevsko hl. zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 13:00
Prachatice (12)
Třeboň (7)
0 : 40 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 14:00
SKP ČB (13)
Junior Strakonice. (8)
7 : 4 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. PT zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 14:00
Loko ČB (14)
Dynamo ČB (5)
5 : 5 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 15:00
SKP ČB (13)
Třeboň (7)
10 : 9 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. PT zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 15:00
VODŇANY (15)
Sokol JH (6)
4 : 9 (PK:0:0) Loko ČB hl. Loko zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 16:00
VODŇANY (15)
Dynamo ČB (5)
1 : 5 (PK:0:0) Loko ČB hl. Loko zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 16:00
Prachatice (12)
Junior Strakonice. (8)
0 : 34 (PK:0:0) PT - ev. UMT PT zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2017 17:00
Loko ČB (14)
Sokol JH (6)
2 : 9 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 01.10.2017 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.09.2017 15:00
Dynamo ČB (5)
Junior Strakonice. (8)
15 : 7 (PK:0:0) SCM Mladé hl. zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2017 16:00
Sokol JH (6)
Vimperk (9)
15 : 6 (PK:0:0) SCM Mladé hl. Dynamo zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2017 17:00
Sokol JH (6)
Junior Strakonice. (8)
10 : 26 (PK:0:0) SCM Mladé hl. Dynamo zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2017 18:00
Dynamo ČB (5)
Vimperk (9)
13 : 1 (PK:0:0) SCM Mladé hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 10:00
Met. Tábor (10)
MAS Táborsko (3)
5 : 23 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 11:00
SKP ČB (13)
Č. Krumlov (2)
22 : 2 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 11:00
Veselí (11)
Písek (4)
7 : 8 (PK:0:0) Meteor Tá. hl. Met. Tá zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 12:00
Veselí (11)
MAS Táborsko (3)
10 : 6 (PK:0:0) Meteor Tá. hl. Met. Tá zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 12:00
Prachatice (12)
Milevsko (1)
3 : 15 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 13:00
Prachatice (12)
Č. Krumlov (2)
3 : 31 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 13:00
Met. Tábor (10)
Písek (4)
4 : 33 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 14:00
VODŇANY (15)
Loko ČB (14)
11 : 21 (PK:0:0) VODŇANY hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 14:00
SKP ČB (13)
Milevsko (1)
16 : 7 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 15:00
Loko ČB (14)
Třeboň (7)
8 : 23 (PK:0:0) VODŇANY hl. VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
01.10.2017 16:00
VODŇANY (15)
Třeboň (7)
6 : 40 (PK:0:0) VODŇANY hl. zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 08.10.2017 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.10.2017 09:30
MAS Táborsko (3)
Písek (4)
2 : 36 (PK:0:0) Soukeník SÚ hl. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 10:00
Veselí (11)
SKP ČB (13)
4 : 8 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 10:30
Písek (4)
Třeboň (7)
7 : 8 (PK:0:0) Soukeník hl. Táborsko zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 11:00
Met. Tábor (10)
Prachatice (12)
19 : 4 (PK:0:0) Veselí hl. Veselí zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 11:30
MAS Táborsko (3)
Třeboň (7)
7 : 14 (PK:0:0) Soukeník SÚ hl. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 11:30
Č. Krumlov (2)
Sokol JH (6)
9 : 11 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 12:00
Met. Tábor (10)
SKP ČB (13)
0 : 33 (PK:0:0) Veselí hl. Veselí zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 12:30
Milevsko (1)
Dynamo ČB (5)
4 : 12 (PK:0:0) Č. Krumlov hl. ČK zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 13:00
Veselí (11)
Prachatice (12)
33 : 0 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 13:30
Milevsko (1)
Sokol JH (6)
2 : 33 (PK:0:0) Č. Krumlov hl. ČK zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 14:00
Loko ČB (14)
Junior Strakonice. (8)
2 : 13 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 14:30
Č. Krumlov (2)
Dynamo ČB (5)
19 : 15 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 15:00
VODŇANY (15)
Vimperk (9)
2 : 13 (PK:0:0) Loko ČB hl. Loko zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 16:00
VODŇANY (15)
Junior Strakonice. (8)
3 : 16 (PK:0:0) Loko ČB hl. Loko zápis uzavřen
detail zápasu
08.10.2017 17:00
Loko ČB (14)
Vimperk (9)
2 : 7 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 15.10.2017 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.10.2017 09:00
Třeboň (7)
Milevsko (1)
45 : 0 (PK:0:0) Třeboň UMT ev. Břilice hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 10:00
Junior Strakonice. (8)
Č. Krumlov (2)
8 : 8 (PK:0:0) Třeboň UMT ev. Břilice hl. Třeboň zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 10:00
Met. Tábor (10)
Loko ČB (14)
3 : 11 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 11:00
Veselí (11)
VODŇANY (15)
21 : 1 (PK:0:0) Meteor Tá. hl. Met. Tá zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 11:00
Veselí (11)
Loko ČB (14)
8 : 3 (PK:0:0) Meteor Tá. hl. Met. Tá zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 11:00
Junior Strakonice. (8)
Milevsko (1)
30 : 5 (PK:0:0) Třeboň UMT ev. Břilice hl. Třeboň zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 12:00
Třeboň (7)
Č. Krumlov (2)
15 : 5 (PK:0:0) Třeboň UMT ev. Břilice hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 12:00
Met. Tábor (10)
VODŇANY (15)
4 : 8 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 12:00
Písek (4)
Sokol JH (6)
18 : 10 (PK:0:0) Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 13:00
MAS Táborsko (3)
Dynamo ČB (5)
10 : 21 (PK:0:0) Písek - ev. UMT hl. Písek zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 14:00
MAS Táborsko (3)
Sokol JH (6)
11 : 14 (PK:0:0) Písek - ev. UMT hl. Písek zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 14:00
Vimperk (9)
Prachatice (12)
11 : 5 (PK:0:0) Vimperk hl. - zm. času zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 15:00
Písek (4)
Dynamo ČB (5)
13 : 9 (PK:0:0) Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 15:00
Prachatice (12)
SKP ČB (13)
1 : 21 (PK:0:0) Vimperk hl. Vimperk - zm. času zápis uzavřen
detail zápasu
15.10.2017 16:00
Vimperk (9)
SKP ČB (13)
6 : 9 (PK:0:0) Vimperk hl. - zm. času zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 22.10.2017 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
22.10.2017 10:00
Veselí (11)
Č. Krumlov (2)
15 : 12 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 10:00
Sokol JH (6)
Dynamo ČB (5)
11 : 14 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 10:00
Junior Strakonice. (8)
MAS Táborsko (3)
3 : 24 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 11:00
Vimperk (9)
Písek (4)
6 : 31 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. Strakonice zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 11:00
Met. Tábor (10)
Milevsko (1)
6 : 2 (PK:0:0) Veselí hl. Veselí zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 11:00
Dynamo ČB (5)
Třeboň (7)
13 : 8 (PK:0:0) Tyršův st. hl. JH zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 12:00
Sokol JH (6)
Třeboň (7)
7 : 19 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 12:00
Met. Tábor (10)
Č. Krumlov (2)
0 : 23 (PK:0:0) Veselí hl. Veselí zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 12:00
Vimperk (9)
MAS Táborsko (3)
7 : 29 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. Strakonice zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 13:00
Junior Strakonice. (8)
Písek (4)
17 : 15 (PK:0:0) Sídliště - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 13:00
Veselí (11)
Milevsko (1)
28 : 2 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 14:00
Prachatice (12)
Loko ČB (14)
8 : 12 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 15:00
SKP ČB (13)
VODŇANY (15)
24 : 3 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. PT zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 16:00
SKP ČB (13)
Loko ČB (14)
11 : 2 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. PT zápis uzavřen
detail zápasu
22.10.2017 17:00
Prachatice (12)
VODŇANY (15)
14 : 11 (PK:0:0) PT - ev. UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 15.04.2018 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.04.2018 10:00
Sokol JH (6)
Veselí (11)
16 : 6 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 10:00
Junior Strakonice. (8)
Třeboň (7)
18 : 26 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 10:00
Č. Krumlov (2)
VODŇANY (15)
7 : 7 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 11:00
Třeboň (7)
Vimperk (9)
27 : 11 (PK:0:0) Sídliště Strak. hl. Str. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 11:00
Dynamo ČB (5)
Met. Tábor (10)
20 : 5 (PK:0:0) Tyršův st. hl. JH zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 11:00
Milevsko (1)
Loko ČB (14)
4 : 25 (PK:0:0) Č. Krumlov hl. ČK zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 12:00
Milevsko (1)
VODŇANY (15)
7 : 9 (PK:0:0) Č. Krumlov hl. ČK zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 12:00
Dynamo ČB (5)
Veselí (11)
11 : 11 (PK:0:0) Tyršův st. hl. JH zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 12:00
Junior Strakonice. (8)
Vimperk (9)
17 : 21 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 13:00
Č. Krumlov (2)
Loko ČB (14)
10 : 20 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 13:00
Sokol JH (6)
Met. Tábor (10)
19 : 3 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 14:30
Písek (4)
SKP ČB (13)
11 : 11 (PK:0:0) tráva ev. UMT Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 15:30
MAS Táborsko (3)
Prachatice (12)
37 : 2 (PK:0:0) tráva ev. UMT Písek hl. Písek zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 16:30
MAS Táborsko (3)
SKP ČB (13)
8 : 12 (PK:0:0) tráva ev. UMT Písek hl. Písek zápis uzavřen
detail zápasu
15.04.2018 17:30
Písek (4)
Prachatice (12)
31 : 5 (PK:0:0) tráva ev. UMT Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 29.04.2018 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.04.2018 10:00
MAS Táborsko (3)
Loko ČB (14)
20 : 11 (PK:0:0) Soukeník UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 10:00
Třeboň (7)
Met. Tábor (10)
20 : 8 (PK:0:0) Třeboň hl. zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 11:00
Junior Strakonice. (8)
Veselí (11)
10 : 14 (PK:0:0) Třeboň hl. Třeboň zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 11:00
Písek (4)
VODŇANY (15)
40 : 4 (PK:0:0) UMT Soukeník hl. TA zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 12:00
Písek (4)
Loko ČB (14)
28 : 4 (PK:0:0) UMT Soukeník hl. TA zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 12:00
Junior Strakonice. (8)
Met. Tábor (10)
9 : 6 (PK:0:0) Třeboň hl. Třeboň zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 13:00
Třeboň (7)
Veselí (11)
14 : 5 (PK:0:0) Třeboň hl. zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 13:00
MAS Táborsko (3)
VODŇANY (15)
29 : 6 (PK:0:0) Soukeník UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 15:30
Vimperk (9)
Č. Krumlov (2)
15 : 6 (PK:0:0) Vimperk hl. zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 16:30
Č. Krumlov (2)
Milevsko (1)
23 : 5 (PK:0:0) Vimperk hl. Vim. zápis uzavřen
detail zápasu
29.04.2018 17:30
Vimperk (9)
Milevsko (1)
15 : 2 (PK:0:0) Vimperk hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.05.2018 14:00
Dynamo ČB (5)
Prachatice (12)
20 : 2 (PK:0:0) SCM Mladé hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.05.2018 15:00
Sokol JH (6)
SKP ČB (13)
2 : 13 (PK:0:0) Tyršův st. hl. Dynamo zápis uzavřen
detail zápasu
01.05.2018 16:00
Sokol JH (6)
Prachatice (12)
14 : 8 (PK:0:0) Tyršův st. hl. Dynamo zápis uzavřen
detail zápasu
01.05.2018 17:00
Dynamo ČB (5)
SKP ČB (13)
3 : 14 (PK:0:0) SCM Mladé hl. zápis uzavřen
detail zápasu

10. kolo 06.05.2018 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.05.2018 10:00
VODŇANY (15)
Sokol JH (6)
8 : 36 (PK:0:0) VODŇANY hl. zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 10:00
Met. Tábor (10)
Vimperk (9)
6 : 5 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 10:00
SKP ČB (13)
Junior Strakonice. (8)
12 : 7 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 11:00
Prachatice (12)
Třeboň (7)
5 : 38 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 11:00
Vimperk (9)
Veselí (11)
7 : 10 (PK:0:0) Meteor Tábor hl. Met. Tá zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 11:00
Loko ČB (14)
Dynamo ČB (5)
8 : 41 (PK:0:0) VODŇANY hl. VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 12:00
Loko ČB (14)
Sokol JH (6)
20 : 23 (PK:0:0) VODŇANY hl. VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 12:00
Prachatice (12)
Junior Strakonice. (8)
4 : 26 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 12:00
Met. Tábor (10)
Veselí (11)
4 : 12 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 13:00
VODŇANY (15)
Dynamo ČB (5)
5 : 41 (PK:0:0) VODŇANY hl. zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 13:00
SKP ČB (13)
Třeboň (7)
7 : 11 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 14:00
Č. Krumlov (2)
Písek (4)
4 : 20 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 15:00
Milevsko (1)
MAS Táborsko (3)
3 : 28 (PK:0:0) Č. Krumlov hl. ČK zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 16:00
Milevsko (1)
Písek (4)
2 : 38 (PK:0:0) Č. Krumlov hl. ČK zápis uzavřen
detail zápasu
06.05.2018 17:00
Č. Krumlov (2)
MAS Táborsko (3)
6 : 14 (PK:0:0) Český Krumlov hl. zápis uzavřen
detail zápasu

11. kolo 20.05.2018 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.05.2018 15:30
Prachatice (12)
Milevsko (1)
8 : 8 (PK:0:0) UMT PT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
13.05.2018 16:30
SKP ČB (13)
Č. Krumlov (2)
26 : 2 (PK:0:0) UMT PT ev. tráva hl. PT zápis uzavřen
detail zápasu
13.05.2018 17:30
SKP ČB (13)
Milevsko (1)
29 : 1 (PK:0:0) UMT PT ev. tráva hl. PT zápis uzavřen
detail zápasu
13.05.2018 18:30
Prachatice (12)
Č. Krumlov (2)
4 : 19 (PK:0:0) UMT PT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 10:00
Loko ČB (14)
VODŇANY (15)
12 : 2 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 10:00
Sokol JH (6)
Vimperk (9)
13 : 7 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 11:00
Dynamo ČB (5)
Junior Strakonice. (8)
15 : 16 (PK:0:0) Tyršův st. hl. JH zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 11:00
VODŇANY (15)
Třeboň (7)
5 : 13 (PK:0:0) Loko ČB hl. Loko zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 12:00
Dynamo ČB (5)
Vimperk (9)
14 : 20 (PK:0:0) Tyršův st. hl. JH zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 12:00
Loko ČB (14)
Třeboň (7)
6 : 8 (PK:0:0) TL Lokomotiva / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 13:00
Sokol JH (6)
Junior Strakonice. (8)
5 : 15 (PK:0:0) Tyršův st. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 16:00
Veselí (11)
Písek (4)
3 : 26 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 17:00
Met. Tábor (10)
MAS Táborsko (3)
9 : 10 (PK:0:0) Veselí hl. Ves. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 18:00
Met. Tábor (10)
Písek (4)
4 : 28 (PK:0:0) Veselí hl. Ves. zápis uzavřen
detail zápasu
20.05.2018 19:00
Veselí (11)
MAS Táborsko (3)
13 : 10 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu

12. kolo 27.05.2018 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.05.2018 10:00
VODŇANY (15)
Vimperk (9)
10 : 26 (PK:0:0) VODŇANY hl. zápis uzavřen
detail zápasu
13.05.2018 11:00
Loko ČB (14)
Junior Strakonice. (8)
10 : 29 (PK:0:0) VODŇANY hl. VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
13.05.2018 12:00
Loko ČB (14)
Vimperk (9)
20 : 20 (PK:0:0) VODŇANY hl. VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
13.05.2018 13:00
VODŇANY (15)
Junior Strakonice. (8)
8 : 34 (PK:0:0) VODŇANY hl. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 10:00
Milevsko (1)
Dynamo ČB (5)
4 : 22 (PK:0:0) UMT ev. tráva Mil. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 11:00
Č. Krumlov (2)
Sokol JH (6)
2 : 17 (PK:0:0) UMT ev. tráva Mil. hl. Mil. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 12:00
Č. Krumlov (2)
Dynamo ČB (5)
10 : 24 (PK:0:0) UMT ev. tráva Mil. hl. Mil. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 13:00
Milevsko (1)
Sokol JH (6)
3 : 28 (PK:0:0) UMT ev. tráva Mil. hl. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 14:00
Písek (4)
MAS Táborsko (3)
16 : 12 (PK:0:0) tráva ev. UMT Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 14:00
SKP ČB (13)
Veselí (11)
24 : 6 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 15:00
Prachatice (12)
Met. Tábor (10)
5 : 9 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 15:00
MAS Táborsko (3)
Třeboň (7)
22 : 6 (PK:0:0) tráva ev. UMT Písek hl. Písek zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 16:00
Písek (4)
Třeboň (7)
14 : 9 (PK:0:0) tráva ev. UMT Písek hl. zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 16:00
Prachatice (12)
Veselí (11)
10 : 23 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
27.05.2018 17:00
SKP ČB (13)
Met. Tábor (10)
22 : 2 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu

13. kolo 03.06.2018 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.06.2018 16:30
Prachatice (12)
Vimperk (9)
11 : 15 (PK:0:0) UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
01.06.2018 17:30
Vimperk (9)
SKP ČB (13)
8 : 22 (PK:0:0) UMT PT ev. tráva hl. PT zápis uzavřen
detail zápasu
01.06.2018 18:30
Prachatice (12)
SKP ČB (13)
4 : 37 (PK:0:0) UMT hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 09:30
MAS Táborsko (3)
Dynamo ČB (5)
23 : 7 (PK:0:0) Soukeník SÚ hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 10:00
Veselí (11)
VODŇANY (15)
19 : 7 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 10:30
Písek (4)
Sokol JH (6)
17 : 6 (PK:0:0) Soukeník hl. Táb. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 11:00
Met. Tábor (10)
Loko ČB (14)
5 : 7 (PK:0:0) Veselí hl. Ves. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 11:30
Písek (4)
Dynamo ČB (5)
19 : 13 (PK:0:0) Soukeník hl. Táb. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 12:00
Met. Tábor (10)
VODŇANY (15)
18 : 6 (PK:0:0) Veselí hl. Ves. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 12:30
MAS Táborsko (3)
Sokol JH (6)
13 : 17 (PK:0:0) Soukeník SÚ hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 13:00
Veselí (11)
Loko ČB (14)
10 : 6 (PK:0:0) Veselí nad Lužnicí hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 14:00
Junior Strakonice. (8)
Č. Krumlov (2)
28 : 8 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 15:00
Třeboň (7)
Milevsko (1)
33 : 3 (PK:0:0) Sídliště Strak. hl. Str. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 16:00
Třeboň (7)
Č. Krumlov (2)
25 : 7 (PK:0:0) Sídliště Strak. hl. Str. zápis uzavřen
detail zápasu
03.06.2018 17:00
Junior Strakonice. (8)
Milevsko (1)
23 : 4 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu

14. kolo 10.06.2018 00:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.06.2018 10:00
Met. Tábor (10)
Milevsko (1)
9 : 4 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 10:00
Dynamo ČB (5)
Sokol JH (6)
16 : 12 (PK:0:0) SCM Mladé hl. zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 11:00
Veselí (11)
Č. Krumlov (2)
21 : 9 (PK:0:0) Meteor Tá. hl. Met. Tá zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 11:00
Sokol JH (6)
Třeboň (7)
12 : 14 (PK:0:0) SCM Mladé hl. Dynamo zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 12:00
Veselí (11)
Milevsko (1)
18 : 7 (PK:0:0) Meteor Tá. hl. Met. Tá zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 12:00
Dynamo ČB (5)
Třeboň (7)
20 : 13 (PK:0:0) SCM Mladé hl. zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 13:00
Met. Tábor (10)
Č. Krumlov (2)
15 : 14 (PK:0:0) Met. Tábor hl. zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 13:30
Vimperk (9)
Písek (4)
2 : 22 (PK:0:0) Vimperk hl. zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 14:00
SKP ČB (13)
VODŇANY (15)
22 : 1 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 14:30
Junior Strakonice. (8)
MAS Táborsko (3)
5 : 17 (PK:0:0) Vimperk hl. Vim zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 15:00
Prachatice (12)
Loko ČB (14)
2 : 11 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 15:30
Junior Strakonice. (8)
Písek (4)
3 : 22 (PK:0:0) Vimperk hl. Vim zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 16:00
Prachatice (12)
VODŇANY (15)
4 : 13 (PK:0:0) SKP ČB hl. SKP zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 16:30
Vimperk (9)
MAS Táborsko (3)
9 : 28 (PK:0:0) Vimperk hl. zápis uzavřen
detail zápasu
10.06.2018 17:00
SKP ČB (13)
Loko ČB (14)
26 : 3 (PK:0:0) SKP Č.Budějovice / tráva hl. zápis uzavřen
detail zápasu