Rozlosování I.A dorostu sk."B" - 2020

1. kolo 06.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2020 10:00
Hradiště"B (3)
VODŇANY (4)
5 : 0 (PK:0:0) Putim zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 09:30
Vacov (1)
Volyně+ Vl. Březí (6)
1 : 2 (PK:0:0) Vacov doh. schv zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 10:00
Čkyně (2)
Blatná (5)
0 : 8 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 13.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.09.2020 10:00
Vacov (1)
Čkyně (2)
0 : 8 (PK:0:0) Vacov doh. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 10:00
Volyně+ Vl. Březí (6)
VODŇANY (4)
2 : 1 (PK:0:0) Vl. Březí zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 10:00
Blatná (5)
Hradiště"B (3)
9 : 0 (PK:0:0) Blatná, tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 20.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
20.09.2020 10:00
VODŇANY (4)
Blatná (5)
4 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 10:00
Čkyně (2)
Volyně+ Vl. Březí (6)
1 : 4 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 10:00
Hradiště"B (3)
Vacov (1)
4 : 2 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 27.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
27.09.2020 10:00
Čkyně (2)
Hradiště"B (3)
0 : 4 (PK:0:0) Čkyně zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 10:00
Vacov (1)
VODŇANY (4)
1 : 2 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 10:00
Volyně+ Vl. Březí (6)
Blatná (5)
0 : 0 (PK:3:4) Vl. Březí zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 04.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.10.2020 10:00
Hradiště"B (3)
Volyně+ Vl. Březí (6)
2 : 2 (PK:5:3) Putim zm. hř. schv zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 10:00
VODŇANY (4)
Čkyně (2)
4 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
23.05.2021 10:00
Blatná (5)
Vacov (1)
-- : -- (PK:0:0) Blatná, tráva ev. UMT nová dohr. 5. kola / ev. NT 21.4.2021 ! nezahájen
detail zápasu

6. kolo 11.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.10.2020 09:30
Blatná (5)
Čkyně (2)
6 : 0 (PK:0:0) Blatná, tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 10:00
Volyně+ Vl. Březí (6)
Vacov (1)
6 : 0 (PK:0:0) Vl. Březí zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 10:00
VODŇANY (4)
Hradiště"B (3)
6 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 18.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.05.2021 10:00
Hradiště"B (3)
Blatná (5)
-- : -- (PK:0:0) Kestřany nov. term. dohr. 7. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 10:00
Čkyně (2)
Vacov (1)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nov. term. dohr. 7. kola nezahájen
detail zápasu
02.05.2021 10:00
VODŇANY (4)
Volyně+ Vl. Březí (6)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nov. term. dohr. 7. kola nezahájen
detail zápasu

8. kolo 25.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.05.2021 10:00
Vacov (1)
Hradiště"B (3)
-- : -- (PK:0:0) Vacov nov. term. dohr. 8. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 10:00
Volyně+ Vl. Březí (6)
Čkyně (2)
-- : -- (PK:0:0) Vl. Březí nov. term. dohr. 8. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 10:00
Blatná (5)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Blatná, tráva ev. UMT nov. term. dohr. 8. kola nezahájen
detail zápasu

9. kolo 01.11.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.05.2021 10:00
Blatná (5)
Volyně+ Vl. Březí (6)
-- : -- (PK:0:0) Blatná, tráva ev. UMT nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 10:00
VODŇANY (4)
Vacov (1)
-- : -- (PK:0:0) VODŇANY nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 10:00
Hradiště"B (3)
Čkyně (2)
-- : -- (PK:0:0) Hradiště nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu

10. kolo 08.11.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
25.04.2021 10:00
Vacov (1)
Blatná (5)
-- : -- (PK:0:0) Vacov nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 10:00
Čkyně (2)
VODŇANY (4)
-- : -- (PK:0:0) Čkyně nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu
25.04.2021 10:00
Volyně+ Vl. Březí (6)
Hradiště"B (3)
-- : -- (PK:0:0) Vl. Březí nov. term. dohr. 10. kola nezahájen
detail zápasu