Rozlosování I. A tř. mladších žáků sk."B" - 2020

2. kolo 30.08.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.08.2020 11:45
Protivín (1)
Dobrá Voda (2)
8 : 2 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 11:45
Týn / Vlt. (8)
Netolice+Sedlec (4)
6 : 2 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 11:45
Písek"B (7)
Vacov (5)
12 : 0 (PK:0:0) Písek případně UMT zápis uzavřen
detail zápasu
30.08.2020 11:45
volné (9)
Blatná (3)
0 : 0 (PK:0:0) Volno zápis neuzavřen
detail zápasu
10.09.2020 18:15
VODŇANY (10)
Hradiště"B (6)
3 : 4 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 06.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.09.2020 11:15
Dobrá Voda (2)
VODŇANY (10)
2 : 8 (PK:0:0) D.Voda zápis uzavřen
detail zápasu
05.09.2020 11:45
Vacov (5)
Týn / Vlt. (8)
1 : 5 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 11:45
Netolice+Sedlec (4)
volné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Netolice zápis neuzavřen
detail zápasu
06.09.2020 11:45
Blatná (3)
Protivín (1)
2 : 2 (PK:5:4) Blatná zápis uzavřen
detail zápasu
06.09.2020 11:45
Hradiště"B (6)
Písek"B (7)
3 : 5 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 13.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.09.2020 11:15
Dobrá Voda (2)
Blatná (3)
6 : 2 (PK:0:0) D.Voda zápis uzavřen
detail zápasu
12.09.2020 11:45
VODŇANY (10)
Písek"B (7)
1 : 4 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 11:45
Protivín (1)
Netolice+Sedlec (4)
10 : 1 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 11:45
Týn / Vlt. (8)
Hradiště"B (6)
7 : 3 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
13.09.2020 11:45
volné (9)
Vacov (5)
0 : 0 (PK:0:0) Volno zápis neuzavřen
detail zápasu

5. kolo 20.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.09.2020 11:45
Vacov (5)
Protivín (1)
2 : 4 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 11:45
Netolice+Sedlec (4)
Dobrá Voda (2)
7 : 5 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 11:45
Hradiště"B (6)
volné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Hradiště zápis neuzavřen
detail zápasu
20.09.2020 11:45
Blatná (3)
VODŇANY (10)
1 : 9 (PK:0:0) Blatná zápis uzavřen
detail zápasu
20.09.2020 16:45
Písek"B (7)
Týn / Vlt. (8)
5 : 4 (PK:0:0) Písek případně UMT zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 27.09.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.09.2020 11:15
Dobrá Voda (2)
Vacov (5)
4 : 1 (PK:0:0) D.Voda zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 11:45
Blatná (3)
Netolice+Sedlec (4)
5 : 5 (PK:1:3) Blatná zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 11:45
Protivín (1)
Hradiště"B (6)
2 : 4 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
27.09.2020 11:45
volné (9)
Písek"B (7)
0 : 0 (PK:0:0) Volno zápis neuzavřen
detail zápasu
07.10.2020 17:15
VODŇANY (10)
Týn / Vlt. (8)
5 : 2 (PK:0:0) VODŇANY DOH-nový termín, čas nař. zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 04.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.10.2020 11:45
Vacov (5)
Blatná (3)
5 : 1 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 11:45
Týn / Vlt. (8)
volné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis neuzavřen
detail zápasu
04.10.2020 11:45
Hradiště"B (6)
Dobrá Voda (2)
8 : 3 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 15:45
Netolice+Sedlec (4)
VODŇANY (10)
2 : 8 (PK:0:0) Sedlec zm. hř,. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
04.10.2020 16:45
Písek"B (7)
Protivín (1)
6 : 3 (PK:0:0) Písek případně UMT zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 11.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.10.2020 11:15
Dobrá Voda (2)
Písek"B (7)
1 : 8 (PK:0:0) D.Voda zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2020 11:45
VODŇANY (10)
volné (9)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu
11.10.2020 11:45
Protivín (1)
Týn / Vlt. (8)
1 : 3 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 11:45
Blatná (3)
Hradiště"B (6)
5 : 4 (PK:0:0) Blatná zápis uzavřen
detail zápasu
11.10.2020 11:45
Netolice+Sedlec (4)
Vacov (5)
3 : 2 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 18.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.05.2021 00:00
volné (9)
Protivín (1)
-- : -- (PK:0:0) Volno nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 11:45
Vacov (5)
VODŇANY (10)
-- : -- (PK:0:0) Vacov nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 11:45
Týn / Vlt. (8)
Dobrá Voda (2)
-- : -- (PK:0:0) Týn/Vlt. nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 11:45
Hradiště"B (6)
Netolice+Sedlec (4)
-- : -- (PK:0:0) Hradiště nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu
16.05.2021 11:45
Písek"B (7)
Blatná (3)
-- : -- (PK:0:0) Písek nov. term. dohr. 9. kola nezahájen
detail zápasu

1. kolo 25.10.2020 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.05.2021 00:00
Dobrá Voda (2)
volné (9)
-- : -- (PK:0:0) D.Voda nov. term. dohr. 1. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 11:45
Protivín (1)
VODŇANY (10)
-- : -- (PK:0:0) Protivín nov. term. dohr. 1. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 11:45
Vacov (5)
Hradiště"B (6)
-- : -- (PK:0:0) Vacov nov. term. dohr. 1. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 11:45
Netolice+Sedlec (4)
Písek"B (7)
-- : -- (PK:0:0) Sedlec nov. term. dohr. 1. kola nezahájen
detail zápasu
09.05.2021 11:45
Blatná (3)
Týn / Vlt. (8)
-- : -- (PK:0:0) Blatná nov. term. dohr. 1. kola nezahájen
detail zápasu