Rozlosování OPPS Protom B - 2019

1. kolo 01.09.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
31.08.2019 17:00 Štěkeň (2) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
01.09.2019 10:30
Bavorov (3)
VODŇANY B (6)
10 : 5 (PK:0:0) Bavorov zápis uzavřen
detail zápasu
01.09.2019 11:30
Čestice (1)
Volyně (8)
2 : 8 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
01.09.2019 17:00
VODŇANY A (4)
Cehnice (5)
34 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu

2. kolo 08.09.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.09.2019 10:30 Chelčice (7) Bavorov (3) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
08.09.2019 11:30
Čestice (1)
Štěkeň (2)
2 : 2 (PK:4:3) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
08.09.2019 15:30
VODŇANY B (6)
VODŇANY A (4)
7 : 13 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
06.10.2019 14:00
Volyně (8)
Cehnice (5)
27 : 0 (PK:0:0) Volyně , Původní termín: 08.09.2019 14:00 zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 15.09.2019 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.09.2019 11:00
Štěkeň (2)
Volyně (8)
7 : 7 (PK:2:3) Štěkeň / , Původní termín: 14.09.2019 16:30 zápis uzavřen
detail zápasu
15.09.2019 11:30
Čestice (1)
Bavorov (3)
2 : 8 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
15.09.2019 11:30
Cehnice (5)
VODŇANY B (6)
1 : 24 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
15.09.2019 16:30 VODŇANY A (4) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu

4. kolo 22.09.2019 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
20.09.2019 16:30
Volyně (8)
VODŇANY B (6)
8 : 3 (PK:0:0) Volyně , Původní termín: 22.09.2019 14:00 zápis uzavřen
detail zápasu
21.09.2019 10:30 Chelčice (7) Cehnice (5) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
22.09.2019 11:30
Čestice (1)
VODŇANY A (4)
1 : 9 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu
24.09.2019 17:00
Štěkeň (2)
Bavorov (3)
7 : 9 (PK:0:0) Štěkeň / , Původní termín: 21.09.2019 16:30 zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 29.09.2019 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.09.2019 10:30
Bavorov (3)
Volyně (8)
7 : 9 (PK:0:0) Bavorov zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2019 11:30
Cehnice (5)
Čestice (1)
2 : 18 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2019 16:00
VODŇANY A (4)
Štěkeň (2)
15 : 4 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2019 16:00 VODŇANY B (6) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu

6. kolo 06.10.2019 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.10.2019 14:00
Štěkeň (2)
Cehnice (5)
21 : 1 (PK:0:0) Štěkeň / , Původní termín: 05.10.2019 16:00 zápis uzavřen
detail zápasu
06.10.2019 10:30
Bavorov (3)
VODŇANY A (4)
2 : 8 (PK:0:0) Bavorov zápis uzavřen
detail zápasu
06.10.2019 14:00 Volyně (8) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu
12.10.2019 11:00
Čestice (1)
VODŇANY B (6)
5 : 9 (PK:0:0) Čestice zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 13.10.2019 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.10.2019 10:00 Chelčice (7) Čestice (1) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
13.10.2019 11:30
Cehnice (5)
Bavorov (3)
0 : 22 (PK:0:0) Cehnice zápis uzavřen
detail zápasu
13.10.2019 12:30
VODŇANY A (4)
Volyně (8)
14 : 3 (PK:0:0) VODŇANY / , Původní termín: 13.10.2019 15:30 zápis uzavřen
detail zápasu
16.10.2019 17:00
VODŇANY B (6)
Štěkeň (2)
2 : 6 (PK:0:0) VODŇANY / , Původní termín: 13.10.2019 15:30 zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 12.04.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
11.04.2020 14:30
VODŇANY B (6)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu
11.04.2020 16:30 Chelčice (7) Štěkeň (2) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
12.04.2020 11:30
Cehnice (5)
VODŇANY A (4)
0 : 0 (PK:0:0) Cehnice zápis neuzavřen
detail zápasu
12.04.2020 16:30
Volyně (8)
Čestice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu

9. kolo 19.04.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.04.2020 17:00
Štěkeň (2)
Čestice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
19.04.2020 10:30 Bavorov (3) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) Bavorov zápis neuzavřen
detail zápasu
19.04.2020 11:30
Cehnice (5)
Volyně (8)
0 : 0 (PK:0:0) Cehnice zápis neuzavřen
detail zápasu
19.04.2020 14:30
VODŇANY A (4)
VODŇANY B (6)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu

10. kolo 26.04.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
25.04.2020 17:00 Chelčice (7) VODŇANY A (4) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
26.04.2020 11:30
Čestice (1)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) Čestice zápis neuzavřen
detail zápasu
26.04.2020 14:30
VODŇANY B (6)
Cehnice (5)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu
26.04.2020 17:00
Volyně (8)
Štěkeň (2)
0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu

11. kolo 03.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.05.2020 10:00
VODŇANY B (6)
Volyně (8)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2020 11:30
VODŇANY A (4)
Čestice (1)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu
03.05.2020 10:30
Bavorov (3)
Štěkeň (2)
0 : 0 (PK:0:0) Bavorov zápis neuzavřen
detail zápasu
03.05.2020 11:30 Cehnice (5) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) Cehnice zápis neuzavřen
detail zápasu

12. kolo 10.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.05.2020 17:00
Štěkeň (2)
VODŇANY A (4)
0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2020 17:00 Chelčice (7) VODŇANY B (6) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
10.05.2020 11:30
Čestice (1)
Cehnice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Čestice zápis neuzavřen
detail zápasu
10.05.2020 17:00
Volyně (8)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu

13. kolo 17.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.05.2020 17:00 Chelčice (7) Volyně (8) 0 : 0 (PK:0:0) Chelčice zápis neuzavřen
detail zápasu
17.05.2020 11:30
Cehnice (5)
Štěkeň (2)
0 : 0 (PK:0:0) Cehnice zápis neuzavřen
detail zápasu
17.05.2020 14:00
VODŇANY B (6)
Čestice (1)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu
17.05.2020 15:30
VODŇANY A (4)
Bavorov (3)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis neuzavřen
detail zápasu

14. kolo 24.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.05.2020 17:00
Štěkeň (2)
VODŇANY B (6)
0 : 0 (PK:0:0) Štěkeň zápis neuzavřen
detail zápasu
24.05.2020 10:30
Bavorov (3)
Cehnice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Bavorov zápis neuzavřen
detail zápasu
24.05.2020 11:30 Čestice (1) Chelčice (7) 0 : 0 (PK:0:0) Čestice zápis neuzavřen
detail zápasu
24.05.2020 17:00
Volyně (8)
VODŇANY A (4)
0 : 0 (PK:0:0) Volyně zápis neuzavřen
detail zápasu