Rozlosování I.A třída mužů - sk."A" - 2019

2. kolo 18.08.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
17.08.2019 10:15
Čt. Dvory (10)
VODŇANY (6)
1 : 1 (PK:0:0) Čt.Dvory zápis uzavřen
detail zápasu
17.08.2019 13:30
Roudné (9)
Lhenice (7)
3 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
17.08.2019 17:00
Planá u ČB (12)
N. Ves (ČB) (4)
2 : 3 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
17.08.2019 17:00
Prachatice (11)
Semice (5)
2 : 4 (PK:0:0) Prachatice zápis uzavřen
detail zápasu
18.08.2019 15:00
Olešnice (1)
Vimperk (2)
2 : 3 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
18.08.2019 17:00
Kaplice (13)
Sousedovice (3)
1 : 3 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu
18.08.2019 17:00
Trh. Sviny (14)
Velešín (8)
4 : 1 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 25.08.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
24.08.2019 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Kaplice (13)
0 : 3 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
24.08.2019 13:30
Semice (5)
Planá u ČB (12)
1 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
24.08.2019 13:30
Sousedovice (3)
Olešnice (1)
4 : 0 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
24.08.2019 15:00
Vimperk (2)
Trh. Sviny (14)
1 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
24.08.2019 17:00
VODŇANY (6)
Prachatice (11)
3 : 3 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
24.08.2019 17:00
Lhenice (7)
Čt. Dvory (10)
2 : 2 (PK:0:0) Lhenice zápis uzavřen
detail zápasu
25.08.2019 15:00
Velešín (8)
Roudné (9)
0 : 7 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 01.09.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
31.08.2019 10:15
Čt. Dvory (10)
Velešín (8)
1 : 3 (PK:0:0) Čt.Dvory zápis uzavřen
detail zápasu
31.08.2019 16:00
Vimperk (2)
Sousedovice (3)
2 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
31.08.2019 17:00
Prachatice (11)
Lhenice (7)
2 : 1 (PK:0:0) Prachatice zápis uzavřen
detail zápasu
31.08.2019 17:00
Trh. Sviny (14)
Roudné (9)
1 : 1 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
31.08.2019 17:00
Planá u ČB (12)
VODŇANY (6)
1 : 5 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
01.09.2019 15:00
Olešnice (1)
N. Ves (ČB) (4)
1 : 3 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
01.09.2019 17:00
Kaplice (13)
Semice (5)
4 : 1 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 08.09.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.09.2019 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Vimperk (2)
4 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
07.09.2019 13:30
Semice (5)
Olešnice (1)
5 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
07.09.2019 13:30
Sousedovice (3)
Trh. Sviny (14)
0 : 1 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
07.09.2019 17:00
Lhenice (7)
Planá u ČB (12)
1 : 0 (PK:0:0) Lhenice zápis uzavřen
detail zápasu
07.09.2019 17:00
VODŇANY (6)
Kaplice (13)
2 : 5 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
08.09.2019 15:00
Velešín (8)
Prachatice (11)
2 : 3 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
08.09.2019 17:00
Roudné (9)
Čt. Dvory (10)
7 : 3 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 15.09.2019 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
14.09.2019 13:00
Sousedovice (3)
N. Ves (ČB) (4)
1 : 2 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
14.09.2019 15:00
Vimperk (2)
Semice (5)
2 : 3 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
14.09.2019 16:30
Prachatice (11)
Roudné (9)
3 : 0 (PK:0:0) Prachatice zápis uzavřen
detail zápasu
14.09.2019 16:30
Planá u ČB (12)
Velešín (8)
4 : 0 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
14.09.2019 16:30
Trh. Sviny (14)
Čt. Dvory (10)
3 : 2 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
15.09.2019 15:00
Olešnice (1)
VODŇANY (6)
2 : 2 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
15.09.2019 16:30
Kaplice (13)
Lhenice (7)
2 : 1 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 22.09.2019 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.09.2019 10:15
Čt. Dvory (10)
Prachatice (11)
3 : 2 (PK:0:0) Čt.Dvory zápis uzavřen
detail zápasu
21.09.2019 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Trh. Sviny (14)
0 : 3 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
21.09.2019 13:00
Semice (5)
Sousedovice (3)
4 : 0 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
21.09.2019 13:00
Roudné (9)
Planá u ČB (12)
1 : 3 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
21.09.2019 16:30
Lhenice (7)
Olešnice (1)
1 : 3 (PK:0:0) Lhenice zápis uzavřen
detail zápasu
21.09.2019 16:30
VODŇANY (6)
Vimperk (2)
3 : 1 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
22.09.2019 15:00
Velešín (8)
Kaplice (13)
2 : 2 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 29.09.2019 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.09.2019 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Semice (5)
0 : 2 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2019 12:30
Sousedovice (3)
VODŇANY (6)
4 : 0 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2019 15:00
Vimperk (2)
Lhenice (7)
1 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2019 16:00
Trh. Sviny (14)
Prachatice (11)
5 : 4 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
28.09.2019 16:00
Planá u ČB (12)
Čt. Dvory (10)
4 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2019 15:00
Olešnice (1)
Velešín (8)
2 : 4 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2019 16:00
Kaplice (13)
Roudné (9)
1 : 4 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 06.10.2019 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.10.2019 10:15
Čt. Dvory (10)
Kaplice (13)
2 : 2 (PK:0:0) Čt.Dvory zápis uzavřen
detail zápasu
05.10.2019 12:30
Semice (5)
Trh. Sviny (14)
2 : 2 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
05.10.2019 13:30
Lhenice (7)
Sousedovice (3)
1 : 1 (PK:0:0) Lhenice zápis uzavřen
detail zápasu
05.10.2019 16:00
VODŇANY (6)
N. Ves (ČB) (4)
5 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
05.10.2019 16:00
Prachatice (11)
Planá u ČB (12)
0 : 3 (PK:0:0) Prachatice zápis uzavřen
detail zápasu
06.10.2019 15:00
Velešín (8)
Vimperk (2)
1 : 0 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
06.10.2019 16:00
Roudné (9)
Olešnice (1)
5 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu

10. kolo 13.10.2019 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.10.2019 12:00
Sousedovice (3)
Velešín (8)
0 : 2 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
12.10.2019 12:00
Semice (5)
VODŇANY (6)
4 : 1 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
12.10.2019 15:00
Vimperk (2)
Roudné (9)
0 : 2 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
12.10.2019 15:30
Trh. Sviny (14)
Planá u ČB (12)
3 : 1 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
13.10.2019 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Lhenice (7)
0 : 1 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
13.10.2019 15:00
Olešnice (1)
Čt. Dvory (10)
2 : 2 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
13.10.2019 15:30
Kaplice (13)
Prachatice (11)
1 : 2 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

11. kolo 20.10.2019 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.10.2019 10:15
Čt. Dvory (10)
Vimperk (2)
1 : 2 (PK:0:0) Čt.Dvory zápis uzavřen
detail zápasu
19.10.2019 12:00
Roudné (9)
Sousedovice (3)
2 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
19.10.2019 12:30
Lhenice (7)
Semice (5)
1 : 3 (PK:0:0) Lhenice doh. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
19.10.2019 15:30
Planá u ČB (12)
Kaplice (13)
1 : 1 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
19.10.2019 15:30
Prachatice (11)
Olešnice (1)
1 : 0 (PK:0:0) Prachatice zápis uzavřen
detail zápasu
19.10.2019 15:30
VODŇANY (6)
Trh. Sviny (14)
2 : 3 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
20.10.2019 15:00
Velešín (8)
N. Ves (ČB) (4)
3 : 3 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu

12. kolo 27.10.2019 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.10.2019 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Roudné (9)
2 : 3 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
26.10.2019 11:00
Semice (5)
Velešín (8)
2 : 0 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
26.10.2019 11:00
Sousedovice (3)
Čt. Dvory (10)
3 : 5 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
26.10.2019 14:30
Trh. Sviny (14)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny zápis uzavřen
detail zápasu
26.10.2019 14:30
VODŇANY (6)
Lhenice (7)
2 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
26.10.2019 14:30
Vimperk (2)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu
27.10.2019 14:30
Olešnice (1)
Planá u ČB (12)
1 : 6 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu

13. kolo 03.11.2019 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.11.2019 10:00
Roudné (9)
Semice (5)
2 : 2 (PK:0:0) Roudné / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
02.11.2019 10:15
Čt. Dvory (10)
N. Ves (ČB) (4)
1 : 1 (PK:0:0) Čt.Dvory zápis uzavřen
detail zápasu
02.11.2019 14:00
Planá u ČB (12)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Planá zápis uzavřen
detail zápasu
02.11.2019 14:00
Lhenice (7)
Trh. Sviny (14)
2 : 4 (PK:0:0) Lhenice zápis uzavřen
detail zápasu
02.11.2019 14:00
Prachatice (11)
Sousedovice (3)
4 : 1 (PK:0:0) Prachatice zápis uzavřen
detail zápasu
03.11.2019 14:00
Velešín (8)
VODŇANY (6)
2 : 3 (PK:0:0) Velešín zápis uzavřen
detail zápasu
03.11.2019 14:00
Kaplice (13)
Olešnice (1)
4 : 1 (PK:0:0) Kaplice zápis uzavřen
detail zápasu

1. kolo 10.11.2019 14:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
09.11.2019 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Prachatice (11)
1 : 3 (PK:0:0) Nová Ves zápis uzavřen
detail zápasu
09.11.2019 10:30
Semice (5)
Čt. Dvory (10)
6 : 3 (PK:0:0) Semice zápis uzavřen
detail zápasu
09.11.2019 10:30
Olešnice (1)
Trh. Sviny (14)
1 : 3 (PK:0:0) Olešnice zápis uzavřen
detail zápasu
09.11.2019 10:30
Lhenice (7)
Velešín (8)
3 : 3 (PK:0:0) Lhenice čas nařízen STK zápis uzavřen
detail zápasu
09.11.2019 10:30
Sousedovice (3)
Planá u ČB (12)
2 : 3 (PK:0:0) Sousedovice zápis uzavřen
detail zápasu
09.11.2019 14:00
VODŇANY (6)
Roudné (9)
1 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
09.11.2019 14:00
Vimperk (2)
Kaplice (13)
3 : 1 (PK:0:0) Vimperk zápis uzavřen
detail zápasu

14. kolo 22.03.2020 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.03.2020 10:15
Čt. Dvory (10)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Čt.Dvory Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
21.03.2020 11:30
Roudné (9)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
21.03.2020 15:00
Prachatice (11)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
21.03.2020 15:00
Trh. Sviny (14)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
21.03.2020 15:00
Planá u ČB (12)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Planá Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
22.03.2020 15:00
Velešín (8)
Lhenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
22.03.2020 15:00
Kaplice (13)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu

15. kolo 29.03.2020 15:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.03.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
28.03.2020 11:30
Semice (5)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Semice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
28.03.2020 11:30
Sousedovice (3)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
28.03.2020 15:00
Lhenice (7)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Lhenice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
28.03.2020 15:00
VODŇANY (6)
Čt. Dvory (10)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
28.03.2020 15:00
Vimperk (2)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
29.03.2020 15:00
Velešín (8)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu

16. kolo 05.04.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.04.2020 10:15
Čt. Dvory (10)
Lhenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Čt.Dvory Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
04.04.2020 13:00
Roudné (9)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
04.04.2020 16:30
Prachatice (11)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
04.04.2020 16:30
Trh. Sviny (14)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
04.04.2020 16:30
Planá u ČB (12)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Planá Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
05.04.2020 15:00
Olešnice (1)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu
05.04.2020 16:30
Kaplice (13)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice Odloženo !! zápis neuzavřen
detail zápasu

17. kolo 12.04.2020 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.04.2020 16:00
Lhenice (7)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Lhenice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
10.04.2020 16:30
VODŇANY (6)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
11.04.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
11.04.2020 13:00
Semice (5)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Semice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
11.04.2020 13:00
Roudné (9)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
11.04.2020 13:00
Sousedovice (3)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
12.04.2020 15:00
Velešín (8)
Čt. Dvory (10)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

18. kolo 19.04.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.04.2020 10:15
Čt. Dvory (10)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Čt.Dvory Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2020 15:00
Vimperk (2)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2020 17:00
Prachatice (11)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
18.04.2020 17:00
Planá u ČB (12)
Lhenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Planá Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
19.04.2020 15:00
Olešnice (1)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
19.04.2020 17:00
Kaplice (13)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

19. kolo 26.04.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
25.04.2020 10:15
Čt. Dvory (10)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Čt.Dvory Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2020 13:30
Semice (5)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Semice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2020 13:30
Roudné (9)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2020 17:00
VODŇANY (6)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
25.04.2020 17:00
Lhenice (7)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Lhenice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
26.04.2020 15:00
Velešín (8)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

20. kolo 03.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
02.05.2020 13:30
Sousedovice (3)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2020 15:00
Vimperk (2)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2020 17:00
Prachatice (11)
Čt. Dvory (10)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2020 17:00
Planá u ČB (12)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Planá Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
02.05.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
03.05.2020 15:00
Olešnice (1)
Lhenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
03.05.2020 17:00
Kaplice (13)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

21. kolo 10.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.05.2020 17:00
Čt. Dvory (10)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Čt.Dvory Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2020 13:30
Roudné (9)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2020 13:30
Semice (5)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Semice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2020 17:00
Prachatice (11)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2020 17:00
VODŇANY (6)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
09.05.2020 17:00
Lhenice (7)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Lhenice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
10.05.2020 15:00
Velešín (8)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

22. kolo 17.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
16.05.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2020 13:30
Sousedovice (3)
Lhenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2020 15:00
Vimperk (2)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2020 17:00
Planá u ČB (12)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Planá Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
16.05.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
17.05.2020 15:00
Olešnice (1)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
17.05.2020 17:00
Kaplice (13)
Čt. Dvory (10)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

23. kolo 24.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.05.2020 10:15
Čt. Dvory (10)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Čt.Dvory Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
23.05.2020 13:30
Roudné (9)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
23.05.2020 17:00
Prachatice (11)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
23.05.2020 17:00
VODŇANY (6)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
23.05.2020 17:00
Planá u ČB (12)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Planá Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
23.05.2020 17:00
Lhenice (7)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Lhenice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
24.05.2020 15:00
Velešín (8)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

24. kolo 31.05.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
30.05.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
30.05.2020 13:30
Semice (5)
Lhenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) Semice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
30.05.2020 13:30
Sousedovice (3)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
30.05.2020 15:00
Vimperk (2)
Čt. Dvory (10)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
30.05.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
31.05.2020 15:00
Olešnice (1)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
31.05.2020 17:00
Kaplice (13)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

25. kolo 07.06.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.06.2020 10:15
Čt. Dvory (10)
Sousedovice (3)
0 : 0 (PK:0:0) Čt.Dvory Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
06.06.2020 13:30
Roudné (9)
N. Ves (ČB) (4)
0 : 0 (PK:0:0) Roudné / tráva Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
06.06.2020 17:00
Planá u ČB (12)
Olešnice (1)
0 : 0 (PK:0:0) Planá Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
06.06.2020 17:00
Lhenice (7)
VODŇANY (6)
0 : 0 (PK:0:0) Lhenice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
07.06.2020 15:00
Velešín (8)
Semice (5)
0 : 0 (PK:0:0) Velešín Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
07.06.2020 17:00
Kaplice (13)
Trh. Sviny (14)
0 : 0 (PK:0:0) Kaplice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
07.06.2020 17:00
Prachatice (11)
Vimperk (2)
0 : 0 (PK:0:0) Prachatice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu

26. kolo 14.06.2020 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.06.2020 10:15
N. Ves (ČB) (4)
Čt. Dvory (10)
0 : 0 (PK:0:0) Nová Ves Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
13.06.2020 13:30
Semice (5)
Roudné (9)
0 : 0 (PK:0:0) Semice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
13.06.2020 13:30
Sousedovice (3)
Prachatice (11)
0 : 0 (PK:0:0) Sousedovice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
13.06.2020 15:00
Vimperk (2)
Planá u ČB (12)
0 : 0 (PK:0:0) Vimperk Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
13.06.2020 17:00
VODŇANY (6)
Velešín (8)
0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
13.06.2020 17:00
Trh. Sviny (14)
Lhenice (7)
0 : 0 (PK:0:0) T. Sviny Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu
14.06.2020 15:00
Olešnice (1)
Kaplice (13)
0 : 0 (PK:0:0) Olešnice Zrušeno !! zápis neuzavřen
detail zápasu