Rozlosování I. A tř. starších žáků sk."B" - 2018

2. kolo 02.09.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.09.2018 10:00
VODŇANY (7)
Písek"C (5)
0 : 0 (PK:4:3) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
02.09.2018 00:00 Hradiště"B (9) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Hradiště nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
02.09.2018 10:00
Junior Strakonice"B. (1)
Volyně+Vl.Březí (2)
1 : 2 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
02.09.2018 10:00
Týn / Vlt. (8)
Netolice (4)
0 : 10 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
02.09.2018 10:00
Vacov (10)
Protivín+Záhoří (6)
1 : 11 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

3. kolo 09.09.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.09.2018 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
Vacov (10)
7 : 1 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2018 00:00 volno (3) Junior Strakonice"B. (1) 0 : 0 (PK:0:0) ----- nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
09.09.2018 10:00
Netolice (4)
Hradiště"B (9)
7 : 0 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2018 10:00
Protivín+Záhoří (6)
VODŇANY (7)
6 : 1 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
09.09.2018 14:30
Písek"C (5)
Týn / Vlt. (8)
3 : 1 (PK:0:0) Písek zápis uzavřen
detail zápasu

4. kolo 16.09.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.09.2018 00:00 Volyně+Vl.Březí (2) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Volyně nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
15.09.2018 10:00
Junior Strakonice"B. (1)
Netolice (4)
2 : 1 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
15.09.2018 10:00
Vacov (10)
VODŇANY (7)
1 : 3 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
16.09.2018 10:00
Týn / Vlt. (8)
Protivín+Záhoří (6)
0 : 8 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
16.09.2018 14:00
Hradiště"B (9)
Písek"C (5)
2 : 8 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu

5. kolo 23.09.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.09.2018 00:00 volno (3) Vacov (10) 0 : 0 (PK:0:0) ----- nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
23.09.2018 10:00
Netolice (4)
Volyně+Vl.Březí (2)
0 : 4 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2018 10:00
VODŇANY (7)
Týn / Vlt. (8)
1 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2018 10:00
Protivín+Záhoří (6)
Hradiště"B (9)
7 : 3 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
23.09.2018 14:30
Písek"C (5)
Junior Strakonice"B. (1)
2 : 5 (PK:0:0) Písek zápis uzavřen
detail zápasu

6. kolo 30.09.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.09.2018 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
Písek"C (5)
3 : 2 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
29.09.2018 10:00
Hradiště"B (9)
VODŇANY (7)
1 : 1 (PK:3:2) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
30.09.2018 00:00 volno (3) Netolice (4) 0 : 0 (PK:0:0) ----- nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
30.09.2018 10:00
Vacov (10)
Týn / Vlt. (8)
6 : 1 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
10.10.2018 16:45
Junior Strakonice"B. (1)
Protivín+Záhoří (6)
3 : 0 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva doh. schv. zápis uzavřen
detail zápasu

7. kolo 07.10.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.10.2018 10:00
VODŇANY (7)
Junior Strakonice"B. (1)
1 : 1 (PK:7:6) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
07.10.2018 00:00 Písek"C (5) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Písek nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
07.10.2018 10:00
Netolice (4)
Vacov (10)
8 : 0 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
07.10.2018 10:00
Protivín+Záhoří (6)
Volyně+Vl.Březí (2)
4 : 1 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
07.10.2018 10:00
Týn / Vlt. (8)
Hradiště"B (9)
1 : 5 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu

8. kolo 14.10.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.10.2018 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
VODŇANY (7)
4 : 1 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
13.10.2018 10:00
Junior Strakonice"B. (1)
Týn / Vlt. (8)
0 : 1 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
13.10.2018 10:00
Vacov (10)
Hradiště"B (9)
2 : 4 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
14.10.2018 00:00 volno (3) Protivín+Záhoří (6) 0 : 0 (PK:0:0) ----- nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
14.10.2018 10:00
Netolice (4)
Písek"C (5)
1 : 4 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu

9. kolo 21.10.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
20.10.2018 00:00 VODŇANY (7) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) VODŇANY nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
21.10.2018 10:00
Protivín+Záhoří (6)
Netolice (4)
2 : 2 (PK:6:5) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2018 10:00
Týn / Vlt. (8)
Volyně+Vl.Březí (2)
1 : 7 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2018 10:00
Hradiště"B (9)
Junior Strakonice"B. (1)
4 : 4 (PK:5:4) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
21.10.2018 10:00
Písek"C (5)
Vacov (10)
7 : 1 (PK:0:0) UMT Písek zápis uzavřen
detail zápasu

1. kolo 28.10.2018 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
27.10.2018 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
Hradiště"B (9)
6 : 1 (PK:0:0) Volyně zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2018 00:00 volno (3) Týn / Vlt. (8) 0 : 0 (PK:0:0) ----- nehraje se zápis neuzavřen
detail zápasu
28.10.2018 10:00
Junior Strakonice"B. (1)
Vacov (10)
12 : 1 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2018 10:00
Netolice (4)
VODŇANY (7)
4 : 0 (PK:0:0) Netolice zápis uzavřen
detail zápasu
28.10.2018 14:30
Písek"C (5)
Protivín+Záhoří (6)
0 : 3 (PK:0:0) UMT Písek zápis uzavřen
detail zápasu

10. kolo 07.04.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.04.2019 10:00
VODŇANY (7)
Netolice (4)
1 : 4 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
07.04.2019 09:30
Hradiště"B (9)
Volyně+Vl.Březí (2)
2 : 5 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
07.04.2019 10:00
Protivín+Záhoří (6)
Písek"C (5)
4 : 5 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
07.04.2019 10:00 Týn / Vlt. (8) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis neuzavřen
detail zápasu
07.04.2019 10:00
Vacov (10)
Junior Strakonice"B. (1)
1 : 5 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu

11. kolo 14.04.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.04.2019 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
Junior Strakonice"B. (1)
11 : 0 (PK:0:0) Vl. Březí zm. hř. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2019 10:00 volno (3) Hradiště"B (9) 0 : 0 (PK:0:0) ----- zápis neuzavřen
detail zápasu
14.04.2019 10:00
Protivín+Záhoří (6)
Vacov (10)
7 : 1 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2019 10:00
Netolice (4)
Týn / Vlt. (8)
18 : 0 (PK:0:0) Vitějovice zápis uzavřen
detail zápasu
14.04.2019 14:30
Písek"C (5)
VODŇANY (7)
3 : 0 (PK:0:0) Putim, tráva zm. hř. schv. zápis uzavřen
detail zápasu

12. kolo 21.04.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
19.04.2019 10:00
VODŇANY (7)
Protivín+Záhoří (6)
2 : 2 (PK:4:2) VODŇANY doh. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
20.04.2019 10:00
Hradiště"B (9)
Netolice (4)
2 : 4 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
21.04.2019 10:00 Junior Strakonice"B. (1) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva ev. UMT zápis neuzavřen
detail zápasu
21.04.2019 10:00
Vacov (10)
Volyně+Vl.Březí (2)
1 : 1 (PK:1:4) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
21.04.2019 10:00
Týn / Vlt. (8)
Písek"C (5)
2 : 9 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu

13. kolo 28.04.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
28.04.2019 10:00
VODŇANY (7)
Vacov (10)
5 : 0 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2019 10:00
Protivín+Záhoří (6)
Týn / Vlt. (8)
6 : 0 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2019 10:00
Netolice (4)
Junior Strakonice"B. (1)
1 : 0 (PK:0:0) Vitějovice zápis uzavřen
detail zápasu
28.04.2019 10:00 volno (3) Volyně+Vl.Březí (2) 0 : 0 (PK:0:0) ----- zápis neuzavřen
detail zápasu
28.04.2019 14:30
Písek"C (5)
Hradiště"B (9)
5 : 2 (PK:0:0) Písek ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

14. kolo 05.05.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
04.05.2019 10:00
Hradiště"B (9)
Protivín+Záhoří (6)
1 : 2 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
04.05.2019 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
Netolice (4)
4 : 1 (PK:0:0) Vl. Březí zm. hř. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2019 10:00
Junior Strakonice"B. (1)
Písek"C (5)
1 : 5 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2019 10:00
Týn / Vlt. (8)
VODŇANY (7)
3 : 3 (PK:3:4) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
05.05.2019 10:00 Vacov (10) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Vacov zápis neuzavřen
detail zápasu

15. kolo 12.05.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
12.05.2019 10:00
Týn / Vlt. (8)
Vacov (10)
5 : 0 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2019 10:00
Protivín+Záhoří (6)
Junior Strakonice"B. (1)
6 : 1 (PK:0:0) Protivín zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2019 10:00
VODŇANY (7)
Hradiště"B (9)
1 : 1 (PK:5:4) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
12.05.2019 10:00 Netolice (4) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Vitějovice zápis neuzavřen
detail zápasu
12.05.2019 14:30
Písek"C (5)
Volyně+Vl.Březí (2)
4 : 0 (PK:0:0) Putim, tráva zm. hř. schv. zápis uzavřen
detail zápasu

16. kolo 19.05.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.05.2019 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
Protivín+Záhoří (6)
1 : 1 (PK:3:4) Vl. Březí zm. hř. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
18.05.2019 10:00
Junior Strakonice"B. (1)
VODŇANY (7)
1 : 5 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu
18.05.2019 10:00
Hradiště"B (9)
Týn / Vlt. (8)
5 : 0 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
19.05.2019 10:00
Vacov (10)
Netolice (4)
2 : 7 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
19.05.2019 10:00 volno (3) Písek"C (5) 0 : 0 (PK:0:0) ----- zápis neuzavřen
detail zápasu

17. kolo 26.05.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.05.2019 10:00
Týn / Vlt. (8)
Junior Strakonice"B. (1)
0 : 7 (PK:0:0) Týn/Vlt. zápis uzavřen
detail zápasu
26.05.2019 10:00
VODŇANY (7)
Volyně+Vl.Březí (2)
0 : 2 (PK:0:0) VODŇANY zápis uzavřen
detail zápasu
26.05.2019 10:00 Protivín+Záhoří (6) volno (3) 0 : 0 (PK:0:0) Protivín zápis neuzavřen
detail zápasu
26.05.2019 10:00
Hradiště"B (9)
Vacov (10)
2 : 3 (PK:0:0) Hradiště zápis uzavřen
detail zápasu
26.05.2019 14:30
Písek"C (5)
Netolice (4)
0 : 17 (PK:0:0) Písek ev. UMT zápis uzavřen
detail zápasu

18. kolo 02.06.2019 10:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.06.2019 10:00
Volyně+Vl.Březí (2)
Týn / Vlt. (8)
7 : 0 (PK:0:0) Vl. Březí zm. hř. schv. zápis uzavřen
detail zápasu
02.06.2019 10:00 volno (3) VODŇANY (7) 0 : 0 (PK:0:0) ----- zápis neuzavřen
detail zápasu
02.06.2019 10:00
Netolice (4)
Protivín+Záhoří (6)
6 : 0 (PK:0:0) Vitějovice zápis uzavřen
detail zápasu
02.06.2019 10:00
Vacov (10)
Písek"C (5)
2 : 10 (PK:0:0) Vacov zápis uzavřen
detail zápasu
08.06.2019 10:00
Junior Strakonice"B. (1)
Hradiště"B (9)
7 : 0 (PK:0:0) Areál Na Sídlišti / tráva doh. schv.. zápis uzavřen
detail zápasu